Uzm. Dr.

Züleyha Yaman Büyükadalı

Dermatoloji - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Radyofrekans, Saç Hastalıkları, Hemaferez, Cilt bakımı ve akne tedavisi, Leke mezoterapisi, Geniş gözenek ve çukurların tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

49 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Cilt hastalıı

  Merhabalar. 2 yaşında bir kızım var. yaklaşık 3 ay önce iki göğüs arasında alerji gibi kızarıklık oluştu ve kaşıntı oluyordu. birde sırtında kürek kemiği altında renk teninde açılma oluştu. cildiyeye götürdüğümüzde önemli birşey değil geçer diye söylediler. ben farklı bir hekime götürdüm oda atopik... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Züleyha Yaman Büyükadalı

  Uzm. Dr. Züleyha Yaman Büyükadalı

  Atopik elzemmada cilt renginden hafif daha açık lekeler gelişebilir. fakat süt beyazı değildir. bunlar aylarca sonra düzelebilir

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Züleyha Yaman Büyükadalı Kimdir?

Uzm. Dr. Züleyha YAMAN BÜYÜKADALI, 1971 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Kastamonu Pınarbaşı Sağlık Ocağı, İstanbul Küçükçekmece Sağlık Ocağı, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Çorlu Şifa Hastanesi, Özel İrmet Hospital gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Züleyha YAMAN BÜYÜKADALI, şu anda Vega Hospital'da Dermatoloji Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Züleyha YAMAN BÜYÜKADALI, mesleki ve eğitim hayatı boyunca III. Ege Dermatoloji Günleri, 5. EAOU Sprnig Sempozyumu, 4. Ege Dermatoloji Günleri, 5. Uludağ Dermatokozmatoloji Günleri, A' dan Z' ye Dermakozmetik Uygulamaları, 24. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 22. EAOU Kongresi, 8. Dermatoloji Kursu, 10. Dermatoloji Kursu, 8. Uludağ Dermatokozmotoloji Kongresi... gibi birçok kongre, seminer ve kursa katılmış olup Türk Tabipler Birliği ve Türk Dermatoloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Vega Hospital
  AdresKazimiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No :6 Çorlu / Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Züleyha Yaman Büyükadalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.