Uzm. Dr.

Zuhal Doğruer

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vajinismus, Kumar Bağımlılığı, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Prolonged exposure terapisi, Alexander pratik yetenek testi, Luxopuncture yöntemi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Majör depresyon

  2011 mayıs ayında yüz uyuşması şikayetiyle gittiğim nöroloji uzmanı bu teşhisi koydu ve 1 yıl cipralex kullanacağımı söyledi.10 ay kullandıktan sonra hamile kaldım .12 aydır oldu bu hapı bırakalı ve şimdi yine yüzüm uyuşuyor.bu hap süte geçer mi?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Zuhal Doğruer

  Uzm. Dr. Zuhal Doğruer

  Meral hanim oncelikle gecmis olsun ve bebeginiz de hayirli olsun. cipralexin bir psikiyatrist tarafindan baslanip yine sonlandirilmasi sizin icin ve tum hastalar icin en guvenli olandir. yuzunuz yine uyusmaya basladiysa yeniden bir antidepresan kullanip kullanmamaniz konusunda karar verilmesi icin b... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zuhal Doğruer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.