Dr.

Zeynep Kırker

Pratisyen Hekimlik - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Saç Dökülmesi, Dolgu Uygulamasi, Gençlik Aşısı, Medikal estetik, Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

104 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz altı ağrısı

  Selam dr hanım ben 50 yaşındayım ve göz altı çukurlarımdan rahatsızlık duyuyorum acaba onları dolduracak bir yöntem varmı. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Zeynep Kırker

  Dr. Zeynep Kırker

  Gozaltlarina hyaluronik asitli bir dolgu malzemesiyle dolgu yapilabilir..ancak gozalti dokusu cok ince ve hassas oldugundan sarkma yapmamasi icin deneyimli bir bir hekime muracaat edebilrseniz iyi olur.selamlar,saygilar.

 • Iyi günler yüzümde burun çevresinde kılcal damar çatlaması var.güzellik s

  Iyi günler yüzümde burun çevresinde kılcal damar çatlaması var.güzellik salonunda lazerle düzeltilebileceğini belirtiler.tıbbı yönden neler yapılabilir?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Zeynep Kırker

  Dr. Zeynep Kırker

  Kilcallariniz nd yag laser ile çok kolay yakilabilir.ancak bunu bir hekimin yapması gerekir güzellik salonlarında hekim olmaz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Dr. Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği
  AdresFatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah., Akasya Sok. Begonya Sitesi A Blok Zemin Kat  Nilüfer, Bursa  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zeynep Kırker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.