Op. Dr.

Zerrin Çelik

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Denizli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Servikal hastalıkların tedavisi, Üçlü tarama testi, Hormonal replasman terapisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

86 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Zerrin Çelik Kimdir?

Op. Dr. Zerrin ÇELİK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara SSK Doğum Evi'nde yapmış ve 1996 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasından Denizli Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başlamış olan Op. Dr. Zerrin ÇELİK, 2004 yılından beri mesleki çalışmalarına Denizli'deki özel muayenehanesinde devam etmekte olup doğumlarını ve ameliyatlarını Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde gerçekleştirmektedir. Kendisi, yurtiçinde ve yurtdışında birçok mesleki toplantı, sempozyum ile bilimsel etkinlik ve kongrelere katılmıştır.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DİĞER

İletişim bilgileri


  • Op. Dr. Zerrin ÇELİK Muayenehanesi
    AdresDoktorlar Cad. Koçyiğit Apt. 31/5 Kat:4  Merkez, Denizli  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kez. Dum.

Güler yüzlü tatlı dilli on numara bir doktor daha once gittiğim doktorlar bütün ümidimi bitirmişlerdi ama zerrin hanım sayesinde artık bir ümidim var allah razı olsun her şey için tesekkur edrim ve her keze tavsiye ederim gerçekten :) 03-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Zerrin Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.