Uzm. Dr.

Zekeriya Gür

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akrep Sokması, Şişmanlık (Obezite), Bel Fıtığı, Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Zekeriya Gür Kimdir?

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, 1957 yılında Adana'da doğmuştur. İlkokulu Gölcük'te, liseyi İzmit Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı üniversitede ihtisasını almış ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, mecburi hizmet yükümlülüğünü pratisyenlikte Iğdır’da, uzmanlıkta ise Kırklareli'nde yerine getirmiştir. Çorlu Devlet Hastanesi'ndeki görevinden 2009 yılı Eylül ayında emekli olmuştur.
Meslek hayatının, emeklilikten önceki son 5 yılında, sağlıklı yaşam ve kilo yönetimiyle ilgili çalışmalar yapmıştır.

2009 yılında, Metabolic Balance'ı geliştiren, Metabolizma Endokrin Uzmanı Doç. Dr. Wolf Echart Funfack ile tanışmış ve Metabolic Balance eğitimlerine katılarak Metabolic Balance Türkiye temsilcisi olmuştur. Ardından Trakya Bölge Sorumluluğunu da üstlenmiş olan Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, halen İstanbul'da Özel bir FTR kliniğinde, doktorluğun yanı sıra, metabolic balance ile sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ATATÜRK ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


  • Metabolic Balance Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı
    AdresZuhuratbaba Mah. İncirli Cad. No: 9 Ceylan Apt. Kat: 3 Daire: 11  Bakırköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zekeriya Gür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.