Uzm. Dr. Zehra DOUST, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı fakültenin Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı olmuştur. The American Association of Aesthetic Medicine and Surgery Fellowship eğitimini almış ve ileri dermatolojik çalışmalarını leke tedavileri, estetik ve lazer tedavileri ile birleştirerek Arizona, California ve New York’ta görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Zehra DOUST, benler ve benlerin haritasının dermotoskopi ile çıkarılması, analizi ve takibi konularındaki başarılı çalışmaları ile cilt kanserinde erken teşhislerde bulunmaktadır. Estetik Dermatoloji, AntiAging Tedavileri, Lazer Uygulamaları, Lazer Epilasyon tedavi programlarını uluslararası standartlarda uygulamaktadır.

Uzm. Dr. Zehra DOUST, Fulya - Şişli'de bulunan kliniğinde uzman ekibiyle birlikte cildiye hastalıkları tanı, tedavi ve takiplerinin yanı sıra girişimsel dermatoloji ve dermatolojik cerrahi alanlarında tedaviler uygulamaktadır. Ayrıca kliniğinde, Lazerle Leke Tedavileri, Silhouette Soft (Gençlik İpi) ile Yüz Germe ve Asma, Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları, Boyun ve Dekolte Cilt Gençleştirme, Ellerde AntiAging Uygulamaları, Visia Cilt Analizi ve Görüntüleme Sistemi... konularında uygulamalar yapmaktadır.

43 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Doktorun İletişim bilgileri

  • Uzm. Dr. Zehra DOUST Dermatoloji Kliniği
    AdresTeşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 11 C1 D/81 Terrace Fulya, Şişli, İstanbul  Şişli 

Hastalarının Yorumları (3)

Hasta Değerlendirmeleri

3 Yorum Ort. Puanı: 5
BARIŞ  ÇALIŞIR
(5) 16.03.2016

Doktor hanım benim farkında olmadığım vücudumdaki benlerimi kontrol etti ve riskli olan bir benimi kliniğinde cerrahi işlemle aldı kendisine çok teşekkür ediyorum.İyiki varsınız Zehra hanım.. Saygılarımla..

Adsız Adsız
(5) 19.02.2016

Yıllardır gitmediğim doktor , kullanmadığım ilaç kalmamıştı ta ki Zehra hanımı bulana kadar... çok ilgili çok tatlı alanında uzman bir doktor herkese tavsiye ederim.

Adsız Adsız
(5) 19.02.2016

Öncelikle Zehra hocama çok teşekkür ediyorum sayesinde şikayetlerimden kurtuldum.Şuana kadar gittiğim en iyi doktor,insan halinden anlayan ve hastanin dilinden konusabilen bir insan.zaten Uzmanlığına diyecek hic bir söz yok alaninda en iyilerden biri

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.