Uzm. Dr.

Zafer Söyük

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kırma Kusurları, Göz Kapağı, Keratokonus, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Astigmatik keratotomi, Excimer lazer... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

16 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Zafer Söyük Kimdir?

1980 Doğumlu Uzman Doktor Zafer Söyük ilk, orta ve lise öğrenimini Ağrı Tutak ilçesinde 1997 yılında başarıyla tamamlamış, aynı yıl girdiği Üniversite sınavları sonucunda İzmir 9 Eylül Üniversitesi İngilizce Tıp bölümünü kazanmıştır. 2004 yılında aynı üniversiteden mezun olmuş 2004 yılında Ağrı Tutak Devlet Hastanesi’ nde Tıp Doktoru olarak göreve başlamıştır. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavını kazanarak 2005-2011 yılları arasında İstanbul Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Göz Hastalıkları ve Cerrahisi ihtisasını yapmıştır. Travmatik Gözlerde Retina Cerrahisi üzerine hazırladığı uzmanlık tezi ile Uzman ve Operatör unvanını almıştır. 2011 – 2013 yılları arasında Iğdır Devlet Hastanesi’ nde görev almış, 2013 yılından beri Avrupa Göz Hastaneleri bünyesinde Uzman Göz Doktoru ve Cerrahı olarak başarılı çalışmalar yapan Zafer Söyük halen aynı kurumun Esenyurt Hastanesi Başhekimi olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi Dr. Zafer Söyük TOD (Türk Oftalmoloji Derneği) ve TCOD (Türki Cumhuriyetler Derneği) üyesi olarak mesleki ve sosyal faaliyetler içerisinde topluma faydalı çalışmalarda yapmaktadır. Uzman Göz Doktoru ve Cerrahı olarak Zafer Söyük aşağıdaki konularda uygulama ve çalışmalar yapmaktadır:  Ön Segment Cerrahisi Ve Göz İçi Mercek Uygulamaları,  Konjenital (Doğumsal) Ve Senil (Yaşa Bağlı) Katarakt Cerrahisi,  Refraktif Göz Cerrahisi (Yüksek Miyop, Astigmat Ve Hipermetrop Hastalıklarında Excimer, İntralase Ve Fakikiol Uygulamaları)  Prespiopi Ve Yüksek Hipermetrop Rahatsızlıklarında Multifokal Ve Trifokal Göz İçi Mercek Uygulamaları  Glokom Tanı Lazer Ve Cerrahi Uygulama Ve Takibi  Alt Ve Üst Kapak Operasyonları (Pitos, Göz Kapağı Fazlalığı, Göz Kapağı Düşüklüğü)  Estetik Ve Tedavi Amaçlı Göz Çevresi Botoks Uygulamaları,  Kornea Ve Konjuctivol Hastalıkları (Piteryum, Konjuctivol Kist (Et Büyümesi))  Keratoplasti (Kornea Nakli)

Diploma aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL PROF. DR. N. RESAT BELGER BEYOGLU GÖZ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zafer Söyük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.