Op. Dr.

Zafer ŞENTÜRK

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - Aydın

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Yüksek yerleşimli juguler bulb

  İyi günler ben 19 yaşındayım.sol kulağımda yaklaşık 1 senedir uğuldama var özellikle gece yatarken daha sık oluyor.doktora gittim test yapmadan betaserc adlı ilacı verdi 1ay bitmeden yine uğuldamaya başladı.tekrardan gittim işitme testi yapıldı normal dedi kemik bt yapıldı raporda solda yüksek yerle... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Zafer ŞENTÜRK

  Op. Dr. Zafer ŞENTÜRK

  Iyeen arayınızbazı sorularım olacak her gün 18 e kadar müsaitimi geceler özür dilerimneticeye göre geçmeyebilir 05424534347 d

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Zafer ŞENTÜRK Kimdir?

Herkese Merhaba,

1952 Malatya doğumluyum. İlk ve orta öğretimi Malatya ilinde tamamladıktan sonra 1969 yılında Ege Tıp Fakültesi'ne başladım ve 1975 yılında Tıp fakültesinden mezun oldum. Aynı yılın devamında Erzurum ilinde Atatürk Üniversitesi'nde Kulak-Burun-Boğaz (KBB) ihtisasına başladım ve 1978 yılında ihtisasımı tamamladım. 1979-1980 yılları arasında Ağrı Askeri Hastanesinde askerliğimi tamamlayarak 1981 Mayıs ayından itibaren Söke Devlet Hastanesi'nde görevime başladım.

Aralıksız 35 yıl aynı hastanede KBB uzmanı olarak çalışmış bulunmaktayım. 30' aşkın bilimsel kongre ve kurslara katıldım, ayrıca İş Yeri Hekimliği sertifikam mevcuttur. Meslek hayatımdaki süre zarfında 100.000'i aşkın irili ufaklı operasyon yürütmüşlüğüm mevcuttur. Ek olarak, "Polisomnografi" kursuna katılımda bulunarak "Uyku Laboratuvarı İşletme Belgesi" elde ettim. 18 Ocak 2017 yılında Söke Devlet Hastanesi'nden  emekli olarak mesleki hayatıma serbest hekim olarak devam ediyorum ve Söke/Aydın da bir muayenehane işletmesi sahibiyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Alanları

İletişim bilgileri


 • Kulak Burun Boğaz Muayenehanesi
  Adresİstasyon Caddesi No:64 M.Ali Adalı Apart. Kat:1 (Yavuz Optik üst katı) Söke/Aydın  Söke, Aydın  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Zafer ŞENTÜRK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.