Dr.

Yusuf Çınar

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yüz Estetik Uygulamaları, Vücut Estetik Uygulamaları, Mezoterapi, Saç mezoterapi ve saç prp, Medikal estetik, Cilt gençleştirme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

16 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Baş dönmesi

  Mrb hocam.şuan ders arasındayım.başım donuyor 3 gündür.bakırkoy devlet hastanesınde dün gittim ama hiçbir şey çıkmadı..burdaki öğretmen arkadaşlarımızla konuşuyordum ''vertigo''()umarım yanlış yazmamışımdır) olabilir diyorlar...ne yapılmalı,ya da nereye gidilmeli???

  Doktor Cevabı:
  Dr. Yusuf Çınar

  Dr. Yusuf Çınar

  Merhaba eda hanım, öncelikle geçmiş olsun,'vertigo' kabaca baş dönmesi olarak değerlendirilen bir rahatsızlıktır.genel olarak beyin/beyincik ve iç kulaktan olmak üzere 2 bölgeden kaynaklandığı düşünülür.var olan bazı kronik hastalıklar,yoğun çalışma/stres faktörleri de vertigoyu tetikleyebilir.bu y... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.