Uzm. Dr.

Yıldız Öztürk DİRİK

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon -

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hilterapi Tedavisi, Serebral Palsi, Diskogram, Prp tedavisi, Fizik tedavi, Serebral palsi rehabilitasyonu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

3 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel fıtığı

  Mrh hocam. bel fıtığı şikayeti şle çektiğim emar sonucunu yorumlayabilirmisiniz. l1-2 ve l5-s1 disklerinde t2a incelemede dejenerasyon lehine sinyal intensite kaybı mevcuttur. l5-s1 diskinde ön epidural mesafeye uzanım gösteren santral protrüzyon izlendi.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Yıldız Öztürk DİRİK

  Uzm. Dr. Yıldız Öztürk DİRİK

  L5-s1 de orta derecede bel fıtığı mevcut, diğeri eklem aralığında daralma, kliniğinize göre tedavi düzenlenmeli, ilaç tedavisiyle birlikte egzersiz tedavisi ilk seçenek olmalı, şikayetiniz geçmezse fizik tedavi olabilirsiniz.

 • Bel ağrısı

  Merabalar , dün çuvala mermer koyarak sirtima kaldirdim taşimak için ve belime çarpti. bu sabah kalktiğimda kuyruk sokumumun üst tarafinda bi şişlik oluştuğunu hissettim. belim ağriyor ve bacağima da etkisi oluyor. bunun sebebi nedir kirik olabilirmi veyahutta tedavi yöntemleri neler? doktora gitmed... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Yıldız Öztürk DİRİK

  Uzm. Dr. Yıldız Öztürk DİRİK

  Sizin yaşınızda, öyle bir darbe ile, çok hızlı çarpmamışsa, kırık olduğunu düşünmüyorum ama yine de normal grafi çekilip kontrol edildikten sonra istirahat ve medikal tedavi ile 1 haftada ağrınızın hafifleyeceğini tahmin ederim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Yıldız Öztürk DİRİK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.