Op. Dr.

Yıldırım Yüksel

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Abdominal ultrasonografi, Paratiroidektomi, Apendektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

17 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kafama takildi

  Ilginiz icin tesekkurler hocam kanamanin rengi acik taze kan damla damla seklinde bazen ilk basta diskinin ustunde cizgi seklinde baslayim cogaliyor

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Yıldırım Yüksel

  Op. Dr. Yıldırım Yüksel

  Iyi bir cevab, kanamanin rengi acik kirmizi ise büyük olasilikla hemorid dir. ama polip de olabilir. bunun icin kolonoskopi yapilmasi lazim!!! kisa bir süre icin yurtdisindayim, yoksa bana gelip göreyim derdim. gecmis olsun! saygilar!

 • Kafama takildi

  Hocam iyi gunler 2012 ocak 15 de buyuk tuvaletimi yaparken tuvalet bittikten sonra damlama seklinde kan geldi cok buyuk panık yaptım ama tabi utandıgımdan kimseye soylemedım ve hıc bır yere basvurmadım sonra 8 ve 11 subatta tekrarladı ve ben sıkıntıdan iyice panık yaptım heralde o kadar kafama takmı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Yıldırım Yüksel

  Op. Dr. Yıldırım Yüksel

  Merhaba ismail bey, kusura bakmayin, sorunuzu ancak bugün gördüm ve okudum. yanlis anlamadigim ise endoskopi sadece migde'den yapildi, dogru mu? kanamanin rengi acik kirmizi ise o zaman buyük olasılıkla migde/ince bagirsak'tan degil, kolondan ileri gelir, dolayisiyle makattan endoskopie ge... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Yıldırım Yüksel Kimdir?

Op. Dr. Yıldırım YÜKSEL,  ilköğretim ve lise hayatını Almanya 'nın Köln şehrine tamamlamıştır. 1982 - 1988 yılları arasında  Johannes Gutenberg Üniversitesi (Almanya) Mainz TIP Fakültesi'ne eğitim gördükten sonra, Johannes Gutenberg Üniversitesi Mainz Ortapedi alanında stajını tamamlamıştır. Öncelikle Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel cerrahi bölümünde asistan doktor, daha sonra sırasıyla Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor,Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Genel cerrahi uzmanı (Düsseldorf, Almanya), Krankenhaus der Augustinerinnen Hastanesi Köln (Almanya), Plastik Cerrahi bölümünde asistan doktor, Krankenhaus Ludmillenstift  Meppen Hastanesi (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde, St.-Franziskus-Hospital  Lohne / Old. (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde görev almıştır.

 

2009 yılında Marmara Üniversitesi İstanbul Genel Cerrahi Denklik sınavına girmiştir. Halen Almanya'nın çeşitli hastanelerinde (Berlin, Münih v.s.) sözleşmeli doktor olarak çalışmaktadır.

Op. Dr. Yıldırım YÜKSEL, iyi derecede Almanca, İngilizce, Japonca ve Fransızca bilmektedir. Hobileri  Judo sporu, Klasik Batı Müziği ve Piano çalmaktır.

 

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Yıldırım Yüksel Muayenehanesi
  AdresDuatepe Mah. Kurtuluş Cad. No. 36 Kat: 5 Daire 7  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  
 • Yıldırım Yüksel Muayenehanesi
  AdresAlfred-Schütte-Allee 152, 51105 Köln Yurtdışı (ALMANYA)  , Yurt Dışı  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yıldırım Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.