Dr.

Yeşim Tekin

Dermatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sivilceler, Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj, Yanıklar, Laser epilasyon, Sivilce izleri tedavisi, Karbon peeling... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

40 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sürekli çoğalan lekelerim için ne yapabilirim ?

  Merhaba yeşim hanım. size bir konuda danışmak istiyorum. ben 20 yaşında genç bir kızım. vücudumda aşırı derece güneş lekeleri benler ve yüzümde çiller var daha önce çok doktora gittim çillerim için güneşten kaynakladığını ve koruyucu kullanmam gerektiği söylendi ve şuan koruyucu kullanıyorum fakat... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Yeşim Tekin

  Dr. Yeşim Tekin

  Merhaba, güneş koruyucuyu yeterli sıkılıkta ya da miktarda kullanmıyorsanız faydası olmaz bir de koruyucu sürüp güneşleniyorsanız da lekeleriniz artabilir. tabii pek çok faktörün etkisinde ortaya çıkıyorlar ancak yapabileceğiniz tek şey güneşten çok iyi korunmak.

 • Göz çevresi kuruluğu

  Merhaba hocam.23 yaşındayım göz çevresi etrafında kuruluk,kaşıntı ve kırışıklık oluştu.bir kaç tane krem kullandım ama faydasını göremedim sizce ne yapmalıyım?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Yeşim Tekin

  Dr. Yeşim Tekin

  Merhaba tariflediğiniz durum allerjik bir reaksiyon gibi, bir dermatoloji uzmanından yardım almanızda fayda var.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yeşim Tekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.