Prof. Dr.

Yavuz KOCABEY

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

İletişim Numarası 0 (850) 811 39 42
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Özgeçmişi

  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY, Kırşehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

  Mecburi hizmetini Trabzon Of Devlet Hastanesi'nde tamamlamış daha sonra akademisyen olmaya karar vererek Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatolohi Ana Bilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor olarak göreve başlamıştır. 2001 Yılında 6 aylık süre ile Kentucky Üniversitesinde (KY-ABD) daha sonra 2 yıl süre Louisville Üniversitesinde (KY-ABD)  spor yaralanmaları, diz, omuz ve ayak bileği cerrahisi konusunda Fellow olarak çalışmış bu süre zarfında uluşlararası dergilerde yayınlanan bir çok çalışması bulunmaktadır. 2006 Yılında ''Doçent Doktor'' unvanı almış ve aynı yıl Kocaeli Acıbadem Hastanesi'nde çalışmaya başlamış. 2007 yılında ayak ve ayak bileği cerrahisi konusunda çalışmak için Sarasota (Mi) bulunmuştur. 2013 yılında Acıbadem Üniversitesi'nde ''Profesör Doktor'' unvanını almıştır. 

  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY, mesleki çalışmalarına İstanbul - Nişantaşı’nda muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 42

Son Cevapladığı Sorular

 • Diz sorunu

  Merhaba doktor bey bir sorum olacak kardeşim diz kayması yaşadı mpfl bağında yırtık var ama yürümene koşmana engel değil dedi doktoru konservatif tedavilerini oldu çapraz bağları iç ve dış yan bağlarının sağlam olduğunu söyledi patella kartilaj normaldir yazıyor menisküsleri sağlam tekrar çıkık olma... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY

  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 39 42

  Yeniden çıkık olması altta yatan nedenlere bağlıdır. dizlik sadece hastaya güven veriri çıkmayı engelle mez

 • Sağ ayak lateral malleol kemik kırığı, ayakta krampsı ağrı

  Hocam merhaba 29 yaşında erkek bireyim 28 ocak 2018 sabah 6.30 civarında işe giderken sabah karanlığı ve birazda acele giderken zemindeki gizli buzlanmayıda farketmeyerek sağ ayağımın burkulmasıyla düşerek lateral malleol kemiğim kırıldı ameliyat ile plak takıldı ve yarım alçı yapıldı 1gün sonrad... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY

  Prof. Dr. Yavuz KOCABEY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 39 42

  Evet düşmenize bağlı oluşmuştur

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler



.