Prof. Dr.

Yavuz Kocabey

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

89 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bacak estetiği

  Merhaba hocam, parantez bacaga sahıbım kemik egriliği var yanı ve estetik ameliyatı olmak ıstıyorum.bunun için slikon konuluyormus bunun ılerde kaslara eklemlere saglık acıısndan bır sıkıntısı olur mu öğrenmek istiyorum.yardımcı olabilir msiniz?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yavuz Kocabey

  Prof. Dr. Yavuz Kocabey

  Estetik için ameliyat olmayın

 • Omuz yırtığı

  Merhabalar, yaklaşık 2 buçuk ay önce kayak yaparken sağ omuzumun üstüne düşmüştüm.ama ağrı geçer düşüncesiyle aktivitelerime ve spor yapmaya devam ettim.1 ay kadar önce şikayetim geçmemesi üzerine doktora başvurdum emarım çekildi.emar sonucunda supraspinatus distal tendinozis muskülotendinoz bileşke... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yavuz Kocabey

  Prof. Dr. Yavuz Kocabey

  Bu mr sonucuna göre yapılan şşlem doğru fakat fizik muayene çokönemli o nedenle bu konuda deneyimli bir cerrah tarafından kontrol egilmelisiniz

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Yavuz Kocabey Kimdir?

Prof. Dr. Yavuz KOCABEY, Kırşehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmetini Trabzon Of Devlet Hastanesi'nde tamamlamış daha sonra akademisyen olmaya karar vererek Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatolohi Ana Bilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor olarak göreve başlamıştır. 2001 Yılında 6 aylık süre ile Kentucky Üniversitesinde (KY-ABD) daha sonra 2 yıl süre Louisville Üniversitesinde (KY-ABD)  spor yaralanmaları, diz, omuz ve ayak bileği cerrahisi konusunda Fellow olarak çalışmış bu süre zarfında uluşlararası dergilerde yayınlanan bir çok çalışması bulunmaktadır. 2006 Yılında ''Doçent Doktor'' unvanı almış ve aynı yıl Kocaeli Acıbadem Hastanesi'nde çalışmaya başlamış. 2007 yılında ayak ve ayak bileği cerrahisi konusunda çalışmak için Sarasota (Mi) bulunmuştur. 2013 yılında Acıbadem Üniversitesi'nde ''Profesör Doktor'' unvanını almıştır. 

Prof. Dr. Yavuz KOCABEY, mesleki çalışmalarına İstanbul - Nişantaşı’nda muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


 • Doktor Özel Muayenehane
  AdresHarbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 1 No:57, 34367 Şişli/İstanbul - Avrupa, Türkiye  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yavuz Kocabey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.