Doç. Dr.

Yavuz Keçeci

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Botoks Ve Dolgu, Meme Büyütme, Rinoplasti, Koltuk altı terlemesi, Botoks enjeksiyonu, Kepçe kulak estetiği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

24 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tirnak beni

  Merhaba 5 yaşında oğlumun tirnaginda kahverengi bir çizgi var bir buçuk yıldan beri ben inceleme polikliniğinde takip ediliyor konfokal yapıldı ve alınmasına karar verildi plastik cerrah gördü ve tırnak yatağına kadar alabiliriz tekrar tırnak çıkmayabilir dedi ve biz operasyon konusunda kararsız kal... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Yavuz Keçeci

  Doç. Dr. Yavuz Keçeci

  Cerrahi işlem sonrasıancak belli olur. benin derinliği önemli

 • 3. derece yanık sonrasi

  Merhaba kızım 4 buçuk yaşında 1 yıl önce kızımın bacağına kaynar su döküldü yara çok kuru ama kasintidan çıldırıyor yardımcı olun lütfen çocuk geceleri yatamiyor kasintidan domuz yağı ve kantaron yağı kullandık ama hiçbir faydası olmadı ne yapmamız gerekiyor???

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Yavuz Keçeci

  Doç. Dr. Yavuz Keçeci

  Geçmiş olsun. yanık yaraları iyileştikten sonra kaşınma eğilimindedir. kaşıntı giderici ilaç ve yara üzeri uygulama için muayene olması gerekir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yavuz Keçeci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.