Uzm. Dr.

Yasin Esen

Anestezi ve Reanimasyon - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Anestezi, Lokal Anestezi, Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi, Ağrı Tedavileri, Spinal ve epidural anestezi, Minimal İnvaziv Cerrahi ve Epiduroskopi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhabalar

  Hocam bu tedavinin yas sinirlamasi varmidir birde babam cok zor yuruyor ve hareket ediyor? eskisi gibi ayaga kalkip yururmu cvp icin tesekkurler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Yasin Esen

  Uzm. Dr. Yasin Esen

  Ozon tedavisinde yaş sınırlaması yok. fakat yılların vermiş olduğu kronik hastalıkları sadece tek bir yöntemle ( ozon tedavisi ) kısa bir sürede toparlamak mümkün değ ildir. ozonun yanına başka tedavi yöntemleri eklenmeli ve uzun soluklu bir tedavi planı yapılmalıdır

 • Merhabalar

  Hocam merhabalar benim babamin diyabet seker hastaligindan dolayi ayaklarinda tutulma ve liflerde zedelenme oldu bir gazete okumustum ozon tedavisi bunun icin gecerlimidir yada sizlerin bir tavsiyesi varmi cevap verirseniz sevinirim..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Yasin Esen

  Uzm. Dr. Yasin Esen

  Evet ozon tedavisi şeker hastalığının bu tür yan etkilerini iyileştirmede oldukça fayda sağlar

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Yasin Esen Kimdir?

Uzm. Dr. Yasin ESEN, 1982 yılında Edirne'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bezmi Alem Üniversitesi'nde yapmış ve 2012 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

Artvin Devlet Hastanesi, Bezmi Alem Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Kağızman Devlet Hastanesi ve Medipol Mega Üniversite Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Yasin ESEN, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Yasin ESEN, mesleki hayatı süresince pek çok kongre, seminer ve eğitime katılmış olup Türk Tabipler Birliği ve Türk Anestezi ve Reanimasyon Derneği üyesidir. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BEZM-I ÂLEM VAKIF ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yasin Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.