Prof. Dr.

Yaşar Küçükardalı

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hodgkin Hastalığı, Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı), Mide Gribi (Viral Gastroenterit), Prp tedavisi, Wegamed, Hdl kolesterol testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

431 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diyabet sonuçları

  Hocam tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız laboratuvar sonuçları test adı test sonucu en düşük normal değer en yüksek normal değer ldl-kolesterol (direkt) 166 mg/dl 60 130 albumin 4 g/dl 3.5 5 gamma glutamiltransferaz (ggt) 30 u/l 5 39 inorganik fosfor 4.37 mg/dl 2.3 4.7 ast (sgot) 12.8 u/l 0... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı

  Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı

  Trigliserid seviyesi yüksek ve idrar yolları infeksiyonu var. her ikisinin de tedavisi gerekir

 • Hiv ve aids

  Hocam size cok onemli bir sorum var 1 yillik duzenli iliskim olan arkadasimla korunmasiz anal iliskiye girdim 4 5 gun sonra kol altlarimda hafif sislik oldu idrar yolu enfeks. gecirdim. ikimizde elisa yaptirdik ikimizinde temiz cikti. simdi soruma geleyim degerli hocam elisa - cikan birinden hiv bul... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı

  Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı

  Hiv virüsü yeni alındığında elisa negatif olabilir ancak 3 ay sonra da negatif ise hiv yoktur.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Yaşar Küçükardalı Kimdir?

Prof. Dr. Yaşar KÜÇÜKARDALI, tıp eğitimini 1987 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlayarak tıp dokotru unvanı almıştır. İhtisasını ise GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1994 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

1994-1999 yılları arasında Amasya Asker Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı ve Baştabip olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Yaşar KÜÇÜKARDALI, GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda, 1999-2004 yılları arasında Yardımcı Doçent, 2004-2010 yılları arasında Doçent olmuştur. 2010 yılında ise Yeditepe Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Profesörlüğe atanmıştır.

Özel Göztepe Hastanesi ve Medipol Hastanesi'nde part time olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Yaşar KÜÇÜKARDALI, mesleki çalışmalarına Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi KEPAN Derneği, Yoğun Bakım Derneği ve İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Meryem Yılmaz

. 26-05-2017

Hakan Mert

Hızlı ve detaylı bir şekilde cevap verdiğiniz için teşekkürler. 28-07-2015

cnr varol

Hızlı Cevap için teşekkürler 16-07-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.