Op. Dr.

Volkan Serhat Dede

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çikolota Kisti, Jinekolog, Jinekoloji, Cea(karsinoembriyonik antijen), Histeroskopi, Vajinal histerektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

387 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ssvd 2ssvd .

  Hocam bir soru sormuştum ltfen cvp verir misiniz sorum 2 ssvd ile ilgili........

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Volkan Serhat Dede

  Op. Dr. Volkan Serhat Dede

  Merhabalar ayşe hanım daha detaylı görüşebilmek adına bizi 0232 464 00 98 0532 365 39 68 klinik iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz iyi günler dilerim

 • Genital kultur

  Mrb hocam genital kultur sonucumu yorumlarmisiniz ? örnek:sürüldü direkt mikroskopi: yassı epitel hücreleri,lokositler,gram pozitif koklar görüldü sonuç:streptococcus agalactiae üredi. beni aydinlatirsaniz cok sevinirim bu sonuca gore kmalidya testi yaptirmam gerekiyor mu lutfen beni cvpsz bira... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Volkan Serhat Dede

  Op. Dr. Volkan Serhat Dede

  Merhabalar. tıbbi ve etik olarak internet üzerinden tahlil yorumlamayı uygun bulmuyorum. tıbbi özgeçmişinizi bilmeden, muayene etmeden tetkik yorumlamam size zarar vericektir. sağlıcakla kalın.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Volkan Serhat Dede Kimdir?

Op. Dr. Volkan Serhat Dede, 1979 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. İlköğretimini Kocaeli Piyale Paşa İlkokulunda birincilikle, ortaokulu Kocaeli Anadolu Lisesi'nde, liseyi ise Balıkesir Lisesi'nde birincilikle tamamlayan Dr. Dede, tıp eğitimine 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladı ve 2002 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı.

Dr. Dede, 2003 ile 2008 yılları süresince Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki ihtisasını sürdürdü. Askerlik hizmetine 2008 yılında  başlayan Dr. Dede dönem derecesiyle İzmir Asker Hastanesi'nde görevini tamamladı ve ardından 2009 ile 2010 yılları arasında Hakkari Yüksekova’da mecburi hizmet görevini gerçekleştirdi. Dr. Dede, 1 yıl süresince İzmir' de ,2 yıl süresince de Hakkari Yüksekova' daki muayenehanesinde hastalarına hizmet verdi.

Dr. Dede, 2010 ile 2012 yılları arasında Manisa Özel Egeumut Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermesinin ardından 2012 yılında yeniden kendi özel muayenehanesini kurdu.

İyi derecede İngilizce bilen Dr. Dede, evli ve bir çocuk babasıdır. 2012 yılından bu yana Alsancak’taki özel muayenesinde hastalarına tam gün hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Volkan Serhat DEDE Muayenehanesi
  AdresAli Çetinkaya Bulv. No.52 Karaahmetoğlu Apt. Kat: 7 D/25- 26 (Kapalı Spor Salonu ve 21. Noter Yanı) Alsancak  Konak, İzmir  Haritayı gör  

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Volkan Serhat Dede tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.