Uzm. Dr.

Vildan TEMEL

Akupunktur - Ankara

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kozmetik Akupunktur, Lazer Akupunktur, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Kupa Tedavisi, Lazer Akupunktur, Medikal estetik... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  33 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Vildan TEMEL Kimdir?

  Uzm. Dr. Vildan TEMEL, 25 Ağustos 1976 yılında Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2005 - 2010 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

  Trabzon Sürmene Devlet Hastanesi, Batman Merkez 4 No'lu Yeşiltepe Sağlık Ocağı, Batman Verem Savaş Dispanseri, İstanbul Bakırköy Sağlık Grup Başkanlığı, Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Ankara Özel Çağ Hastanesi, Ankara Etlik Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi bir çok kurumda hasta kabulü yapmış olan Uzm. Dr. Vildan TEMEL, mesleki gelişim anlamında bir çok kurs ve eğitim programını başarıyla tamamlamış aynı zamanda Deneysel ve Klinik Araştırma dergilerinde bildirileri mevcuttur.

  Uzm. Dr. Vildan TEMEL, mesleki çalışmalarına Ankara Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi'nde devam etmektedir.

  Diploma aldığı kurum

  • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • DICLE ÜNIVERSITESI

  Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE

  İletişim bilgileri


  Hastalarının Yorumları (1)

  1 Yorum Ort. Puanı: 5
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  Pelin Şahin

  Son derece profesyonelce yapılan başta akupunktur daha sonra da lazer olmak üzere bir çok yenilikle tanışmamı sağlayan ve hayat kalitemi oldukça pozitif yönde değiştiren insan ve hastane.. İlginiz ve uzmanlığınız için çok teşekkürler :) 08-08-2018

  1 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzm. Dr. Vildan TEMEL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .