Op. Dr.

Vedat Ali Canoğlu

Üroloji, Çocuk Ürolojisi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sünnet, Hipospadias (Peygamber Sünneti), Çocuk Ürolojisi Hastalıkları... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 37 16
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU Muayenehanesi
  AdresGüçlükayaMah. Cumhuriyet Cad. No: 6/5-8 (Keçiören Belediyesi Karşısı)  Keçiören, Ankara  Haritayı gör
  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

Hakkında

Vedat Ali Canoğlu Kimdir?

Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, 1969 yılında Erzincan'da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimini babasının mesleği nedeniyle çeşitli okullarda ve şehirlerde bitirmiş, son olarak 1987 yılında Yenimahalle Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü'nden mezun olmasıyla da lisans öğrenimine başlamıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaparak Üroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitiminin ardından Diyarbakır Venividi Hastanesi, Van Akademi Hastanesi, Ankara Çağ Hastanesi, Ankara Keçiören Hastanesi, Ankara Lokman Hekim Hastanesi ve Ankara Bilgi Tıp Merkezi gibi pek çok kurumda Üroloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, 2003 yılında Abagrup Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd.Şti’ni kurmuştur.

Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, "Tek Kullanımlık Sünnet Aleti Olan Alisklamp‘in ve yeni versiyonu olan "Neo Alisklamp’in" patent sahibi ve üreticisidir. Günümüzde Alisklamp; Türkiye 'de 3 ayrı üniversite hastanesinde, 17 devlet hastanesinde ve çok sayıda özel hastane, tıp merkezi ve poliklinik tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Alisklamp'in sünnet başarısı konusunda tarafsız bilim insanlarınca yapılmış 1 adet uzmanlık tezi ve 10'un üzerinde ulusal ve uluslararası çalışma bulunmaktadır.  Ayrıca Alisklamp Almanya, Hollanda, İngiltere, Güney Afrika, Kenya, Malezya, Endonezya, Singapur, vb. gibi dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilmekte ve başarıyla kullanılmaktadır.

Türk Üroloji Derneği, Ankara Ürologlar Derneği üyesi ve Türkiye'deki sünnet alanındaki tek derneği olan Profesyonel Sünnet Yapanlar Derneği başkanı olan Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, mesleki çalışmalarına Ankara Keçiören’de bulunan kendi Uzman Sünnet Kliniği'nde yalnızca sünnet hizmeti vererek devam etmektedir. Ayrıca kendisi  evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Sünnet

Hipospadias (Peygamber Sünneti)

Çocuk Ürolojisi Hastalıkları

Hipospadyas

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 16

Son Cevapladığı Sorular

 • Pisik gibi sanki

  Düzce hocam

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

  Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 37 16

  Ankaraya yolunuz düşerse ücretsiz muayene için uğrayabilirsiniz. 05552887638

 • Sünnet sonrası

  Iyi günler doktor bey 6.5 yaşında bir oğlum var temmuz ayının sonunda sünnet olduk pipisi içine doğru kaçtığı için içi pislik toplamış.asla dokundurtmuyor kendiside temizlemiyor.ne yapmalıyım çok tedirgin oluyorum. şimdiden çoook teşekür ederim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

  Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 37 16

  Merhabalar. hangi şehirdesiniz?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.