Op. Dr.

Ünzile Balcı Akbuğa

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Botox, Rinoplasti, Çene Problemleri, Lipoplasti, Cinsiyet değişimi, İzsiz meme büyütme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kafada sekil bozuklugu

  Hocam benim kafamin arka tarafi yassi ve ust kismida biraz duz.bu nedenle sacimi kabartmak zorunda kaliyorum kafamda ovallik yok ve bu durumdan biktim.dolgu yada vs gibi bir mudahale ile bunun en aza indirgenmesi mumkunmu boyle bir tedavi yontemi varmi ve kalicimi.on bilgi verirseniz suan icin cok... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa

  Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa

  İyi günler bu tip durumda yapılabilecek uygulama seçimi ve olanaklarını değerlendirmek için plastik cerrahi hekimine muayene edilmenizde yarar var.

 • Bilgi almak istiyorum

  Burnum daha önce darbe aldı kemik çıkıntısı oluştu bu görüntüden rahatsız oluyorum nefes almakta aynı zamanda problem yaşıyorum daha önce muayene olduğumda nefes problemi yaşadığımı ameliyat olmam gerektiği söylendi her ikisininde ameliyat masrafı ne kadar fiyat aralığı bunu öğrenmek istiyorum şimdi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa

  Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa

  Geçmiş olsun detaylı fiyat bilgisi için kliniğimizi sitedeki iletişim bilgilerinden arayabilirsiniz. teşekkürler

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ünzile Balcı Akbuğa Kimdir?

Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa, ilkokul eğitimini 1984 yılında Ereğli Dumlupınar İlkokulu'nda, ortaokul eğitimini 1987 yılında Ereğli Ortaokulu'nda ve lise eğitimini 1988 yılında Ankara Fen Lisesi'nde tamamladı. Tıp eğitimini 1991 ile 1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde sürdüren Dr. Akbuğa, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanındaki ihtisasını ise 2002 ile 2008 yılları arasında SB Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı.

Dr. Akbuğa, 1998 yılının Kasım ayı ile 1999 yılının Ağustos ayları arasında Van'da Van 1 Nolu Sağlık Ocağı'nda; 1999 yılının Ağustos ile 2001 yılının Ağustos ayları arasında Ankara'da Batıkent 2 Nolu Sağlık Ocağında; 2001 yılının Ağustos ile Ekim ayları arasında Ankara'da Pursaklar Göçmen Konutları Sağlık Ocağı'nda; 2001 yılının Ekim ile 2002 yılının Mart ayları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi ABD'nda Araştırma Görevlisi unvanıyla; 2002 yılının Mart ayı ile 2008 yılının Eylül ayları arasında SB Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde; 2008 yılının Eylük ile 2011yılının Ocak ayları arasında SB Artvin Devlet Hastanesi'nde ve 2011 yılında stanbul Byomed Cerrahi Tıp Merkezi'nde görev aldı.

Dr. Akbuğa, 2011 yılında kendi özel muayenehanesini kurdu ve halen hastalarına burada hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ünzile Balcı Akbuğa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.