Op. Dr.

Ünal İnce

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Polip, Karaciğer Abseleri, Hipoparatiroidizm, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Anorektal bölge cerrahisi, Bariatrik cerrahi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Koprucuk kemigi ve kasikta sislik

  Merhaba ben 18 yasindayim.20 gün önce sol köprücük kemigimin üstündeki boslukta agrisiz bir sislik bulmustum.doktora gittim el ile kontrol ettiginde patolojik boyutlarda olmadigini soylemisti.fakat 20 gündür geçmedi ve 1 haftadir sol kasigimda da bir sislik cikti.ne yapmaliyim ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ünal İnce

  Op. Dr. Ünal İnce

  Günaydın . bunların önce bir iç hastalıkları uzmanı tarafından muayene edilip incelenmesi gerekiyor . büyüme devam ederse tercihan en büyük olanını alıp patolojik incelemeye tabi tutulması getekiyor . geçmiş olsun .

 • Kolon ca ameliyatı patoloji sonucunu yorumlarsanız sevinirim

  Hocam babam kolon kanserinden ameliyat oldu, sag kolon alındı. ameliyat sonrasi çıkan patoloji sonucunu yorumlarsaniz sevinirim. tümör 3,6 x 2,5 çapında olup, deri muskularis propria invazyonu yapmaktadır.cevre mukozada 3 adet ağır displazli tubulö villöz adenom vardır. distal,proksimal ve lateral c... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ünal İnce

  Op. Dr. Ünal İnce

  Ameliyat son derece başarılı olmuş . pet -.ct de uzak metastaz yoksa bu ameliyat tedavi için yeterli olacaktır .

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Adresfahrettin kerim gokay cad. no:180 d:3 tel:(216)5668359/(532)2120312  Kadıköy, İstanbul  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ünal İnce tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.