Uzm. Dr.

Ümit KÖSE

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Prematürite, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuklarda astım... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

93 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Vitamin konusu

  Merhaba doktor bey 4,5 aylık bebeğim var. sağlık ocağı bize monovit d ve vegaferon verdi ancak paraben vb. zararlı içeriklerinden dolayı kullanmak istemiyorum bebeğim için bu tür zararlı içerikleri olmayan d vitamini ve demir önerebilir misiniz şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ümit KÖSE

  Uzm. Dr. Ümit KÖSE

  Bebeği görmeden mesaj ile ilaç önermeyi doğru bulmuyorum. özellikle d vitamini açısından bazı ürünler var. bu açıdan çocuk doktorunuza başvurmanız ve muayene sonucunda fikir almanız daha uygun olur.geçmiş olsun.

 • Mama tercihi

  Merhaba doktor bey , bebeğime sütüm yetersiz geliyor içerik yönünden hangi mama daha zengin golden goat mı töpfer mi , hangisini önerirsiniz

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ümit KÖSE

  Uzm. Dr. Ümit KÖSE

  Öncelikle sütün yetersizliği açısından ya da başka bir patolojik durum açısından bir çocuk doktoruna muayene olmanizi öneririm. bu konular muıayene sonrasında doktor ile karşılıklı karar verilmesi gereken konular. yoksa her iki mamada keçi sütü bazlı iyi mamalardır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

 • Uzm. Dr. Ümit KÖSE Muayenehanesi
  AdresSaray Mah. Sugözü Cad. Tuncer Temiz Plaza No: 7 Kat: 1 D/4 (Vergi Dairesi Karşısı)  Alanya, Antalya  

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dr. Ümit KÖSE, 10 Kasım 1979 tarihinde İskenderun’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini İskenderun’da bitirdikten sonra 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2005-2010 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi'nde yapmış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmetini 2010-2012 yılları arasında Aksaray Eskil Devlet Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve Başhekim olarak yerine getirmiş olan Uzm. Dr. Ümit KÖSE, 2012-2013 yılları arasında Özel Çerkezköy Hastanesi'nde, 2013-2015 yılları arasında Alanya Yaşam Hastanesi'nde, 2015-2016 yıllar arasında Anadolu Hastanesi'nde görev yapmıştır. 

2016 yılından beri mesleki çalışmalarına Alanya'da bulunan özel muayenehanesinde devam eden Uzm. Dr. Ümit KÖSE, NRP (Neonatal Resüsitasyon Programı) Sertifikası, ÇİLYAD (Çocuk İleri Yaşam Desteği) Sertifikası, Çocuk Allerji İmmünoloji Derneği Eğitim Sertifikası ve Türk Neonatoloji Derneği Sertifikası sahibidir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • CELÂL BAYAR ÜNIVERSITESI

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Öykü Metin

Hızlı ve tatmin edici cevap veren bir doktor keşke bulunduğumuz şehirde olsaydınız 01-05-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.