Uzm. Dr.

Uğur GÖNENÇ

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji -

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

11 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Iyi günler doktor bey.2 yıldır mide bağırsak sorunlarım sıklaştı.20 yıl önc

  Önceden geçirdiğim ameliyat öykümü sormuşsunuz, şöyle doktor bey:rahim yumurtalıklar ve kalın bağırsaktanda alındı;yanlış hatırlamıyorsam 7 cm.midemde mi bağırsaktamı anlayamıyorum ama fasuliye büyüklüğünde bişi sürekli çıkıklık yapıyor ve batıyor...midem sürekli yanıyor,ekşimsi oluyor...???

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Uğur GÖNENÇ

  Uzm. Dr. Uğur GÖNENÇ

  Bu durumda, onceden onemli ama ne oldugu bilinmeyen bir ameliyat gecirdiginize gore, kolonoskopi ve endoskopi yaptirmanizda yarar var.

 • Iyi günler doktor bey.2 yıldır mide bağırsak sorunlarım sıklaştı.20 yıl önc

  Iyi günler doktor bey.2 yıldır mide bağırsak sorunlarım sıklaştı.20 yıl önce bağırsak ameliyetı olmuştum(kalın bağırsak).doktora gittim ibs teşisini koydu ve sindirim kolaylaştırıcı ilaçlar verdi.aradan 2 ay geçti şimdi tekrar midemde yanma,ekşilik,hazmsızlık şişkinlik sorunlarım başgösterdi.ne yapa... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Uğur GÖNENÇ

  Uzm. Dr. Uğur GÖNENÇ

  Onceden gecirdiginiz barsak ameliyati neydi, biliyor musunuz ? eger boyle bir ameliyat hikayeniz olmasaydi, ilaçlardan yarar gormediginiz icin endoskopi yaptitirmanizi ilk olarak onerirdim. ama bu durumda, oncelikle oykunuzun bilinmesi gerekiyor. bu arada, bahsettiginiz maddelerle ilgili bir oneride... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İlgi Alanları

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Uğur GÖNENÇ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.