Prof. Dr.

Ufuk Bilkay

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Cinsiyet değişimi, Meme estetiği, Kol germe... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

987 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

4 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çene çukuru

  Teşekkür ederim ben sizden ağustos ayına randevu istesem, şu an çalışıyorum.veya tel... iyi çalışmalar..

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ufuk Bilkay

  Prof. Dr. Ufuk Bilkay

  Randevu için 02324223232 yi arayabilirsiniz

 • Çarpık bacak hakk.

  Peki bunlar sağlıklı mı? fiyatlar hangi aralıklarda

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ufuk Bilkay

  Prof. Dr. Ufuk Bilkay

  Egzersizle olmaz yağ veya silikon amelşyatı ile olur

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ufuk Bilkay Kimdir?

Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, 1966 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi’nde bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1 yıl kadar Dokuz Eylül Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda asistanlık yaptıktan sonra bu bölümden ayrılarak 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Anabilim Dalı'nda eğitimine devam etmiştir. 1999 yılında ise Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Yurtdışında da pek çok çalışma yapmış olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, 1998 yılında Atlanta -ABD’de Emory University’de Araştırma Görevlisi olarak bulunmuş olup burada Endoskopik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi ile ilgili konularında çalışmıştır. Ayrıca Emory Clinic ve Paces Plastic Surgery Center Plastik Cerrahi merkezlerinde de çalışmış, yüz ve göz çevresi estetiği, burun estetiği, meme estetiği, vücut şekillendirme-liposuction ve maksillofasiyal-ortognatik cerrahi konularında tecrübe edinmiştir.  

2008 yılında Dr. Bahman Guyuron ile Clinic Cleveland ABD’de çalışma imkanına sahip olmuş olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, yüz estetiği, estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, migrenin cerrahi tedavisi ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur.

Prof. Dr. Ufuk BİLKAY'ın, 2 araştırma projesi ödül almış ve bu çalışmaları ABD’de çeşitli kongrelerde sunulmuştur. Sonuçlar Amerikan Estetik Plastik Cerrahi dergisinde makaleler halinde yayına alınmıştır. Ayrıca kendisinin 62’nin üzerinde makalesi, 127’nin üzerinde sunulmuş bildirisi bulunmaktadır.

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Yara Bakımı Derneği, BAPRAS, EURAPS gibi derneklerin üyesi olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Ufuk BİLKAY Muayenehanesi
  AdresCumhuriyet Bulvarı No: 133 Kat: 5 Daire 4 Alsancak  Konak, İzmir  Haritayı gör  
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
  AdresEstetik Cerrahi Kliniği, Kazımdirik  Bornova, İzmir  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (4)

4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Büş. Yıl.

Prof.Dr.Ufuk Bilkay da Yağ aldırma Operasyonu geçiren Annem 4 ay süre içerisinde toparlar demişti bizde Ufuk bey ama henüz daha 1 ay olmuşken tarif edilemeyecek bir fark oluştu annemin karın ve bacak bölgesinde. 80 kilo civarı olan kadın 66 kilo oldu ve bu daha ilk aydan. Hiç bir ağrı yaşamadı hatta ameliyattan bir gün sonra alsancak sahilinde kilometrelerce yürüyüş yapabildi. Ufuk hocanın elleri mucizevi desem gerçekten yalan söylemiş olmam. Klinik olarak çok hijenik ve kooperasyonda olduğu hastane de mükemmel bir hijende. Ufuk hocanın iletşimi ve açıklamalarında da net olması bizi fazlasıyla memnun etti. Aynı şekilde Tıbbi Sekreterlerinin saygısında herhangi bir problem yaşamadık. Biz Ufuk bey için Yurtdışından gelmiştik. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın güzellik operasyonları için İzmir de Prof.Dr.Ufuk Bilkay’a gidilmesini herkese tavsiye ederim. Inanılmaz Memnun kaldık ve kendisine ellerine sağlık ve işinde sonsuz başarılar diliyoruz. 23-10-2018

Bur. Kur.

09.03.2018 tarihinde Prof.Dr Ufuk Bilkay'a kasalti silikon meme operasyonu oldum.Kendisini internet üzerinden yorumlara bakarak ve 6.hissime güvenerek gittim ve ilk görüşmede 1 ay sonraya randevumu aldim? (oyle hemen yakin tarihe vermiyor yada veremiyor bilemiyorum?)koskoca profesörü yönlendirmek haddime olmaz diyerek tüm seçimi ve sorumluluğu kendisine biraktim? (benim tercihim olursa"siz böyle istediniz"deme luksunu yaşatmamak adina?)Bana aciklama yaparken"kasalti operasyonlarin cok agrili oldugunu,15 gun araba dahi kullanmamam gerektiğini söyledi...korktum mu?hayir?(tlc kanalında yapılan ameliyatları görünce 3-4 cmlik kesik komik geldi?)Sonunda beklenen gun gelip cattiii..bir memesi afrikali kadın memesi,diğeri yarım mandalin kadar olan asimetrik memelerim 2,5 saat süren ameliyat sonrası dirensiz olarak bolll sargi bezli sarılmış halde odama alindim.çevremden ve netten okuduğum kadarıyla kol kimildatma mümkün olmazken ben kollarimi çok rahat ve ağrısız kaldirabiliyordum (doktor odaya gelip kizana kadar?)Akşam refakatçi olan sevgili eşimi eve yollayıp çok rahat bir sekilde geceyi geçirdim.varolan ağrı sadece et kesigi tarzında bir ağrı olup sadece yatıp kalkarken yıpratıcı olmayan bir ağrı yarattı..Bu kadar rahat bir ameliyat sonrası keramet benim vücutta mi yoksa drun elde mi bilemem?ameliyatin ertesi gününden itibaren sadece 2 gece yardımla ayağa kalkıp özel ihtiyaclarimi çok rahat giderebildim.Bugün 51.gunum ve hiç ameliyat olmamış gibiyim(12.günden itibaren tamamen iyilestim)?ve geçmişteki ozurlu gorunumlu memelerimi hafizamdan sildim ??Mutluyum ve doktoruma cokkkk tesekkur ediyorumm?Korkmayin,acimayacak? 01-05-2018

ZUH. CEV.

Ufuk Bilkay gerçekten sizi anlayabilen iyi bir doktor. Burun estetiği ameliyatımı yaptı. okadar tedirgin ve korkuyordum ki uzun bir süre kararsız kaldım. Kaç doktor araştırdım. Neyse ki verdiğim karar benim için en doğru karar olmuş. şimdi çok memnunum. ameliyat sonrası hiçbir sorun yaşamadım. Çok teşekkür ediyorum. 10-04-2015

TALİP ÇOLAK
TAL. ÇOL.

çok memnunum.. 28-01-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ufuk Bilkay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.