Prof. Dr.

Ufuk BİLKAY

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Cinsiyet değişimi, Meme estetiği, Kol germe... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

262 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çene çukuru

  Teşekkür ederim ben sizden ağustos ayına randevu istesem, şu an çalışıyorum.veya tel... iyi çalışmalar..

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY

  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY

  Randevu için 02324223232 yi arayabilirsiniz

 • Çarpık bacak hakk.

  Peki bunlar sağlıklı mı? fiyatlar hangi aralıklarda

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY

  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY

  Egzersizle olmaz yağ veya silikon amelşyatı ile olur

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

 1. Ufuk BİLKAY Kimdir?

  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, 1966 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi’nde bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1 yıl kadar Dokuz Eylül Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda asistanlık yaptıktan sonra bu bölümden ayrılarak 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Anabilim Dalı'nda eğitimine devam etmiştir. 1999 yılında ise Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

  Yurtdışında da pek çok çalışma yapmış olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, 1998 yılında Atlanta -ABD’de Emory University’de Araştırma Görevlisi olarak bulunmuş olup burada Endoskopik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi ile ilgili konularında çalışmıştır. Ayrıca Emory Clinic ve Paces Plastic Surgery Center Plastik Cerrahi merkezlerinde de çalışmış, yüz ve göz çevresi estetiği, burun estetiği, meme estetiği, vücut şekillendirme-liposuction ve maksillofasiyal-ortognatik cerrahi konularında tecrübe edinmiştir.  

  2008 yılında Dr. Bahman Guyuron ile Clinic Cleveland ABD’de çalışma imkanına sahip olmuş olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, yüz estetiği, estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, migrenin cerrahi tedavisi ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur.

  Prof. Dr. Ufuk BİLKAY'ın, 2 araştırma projesi ödül almış ve bu çalışmaları ABD’de çeşitli kongrelerde sunulmuştur. Sonuçlar Amerikan Estetik Plastik Cerrahi dergisinde makaleler halinde yayına alınmıştır. Ayrıca kendisinin 62’nin üzerinde makalesi, 127’nin üzerinde sunulmuş bildirisi bulunmaktadır.

  Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Yara Bakımı Derneği, BAPRAS, EURAPS gibi derneklerin üyesi olan Prof. Dr. Ufuk BİLKAY, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Ufuk Bilkay gerçekten sizi anlayabilen iyi bir doktor. Burun estetiği ameliyatımı yaptı. okadar tedirgin ve korkuyordum ki uzun bir süre kararsız kaldım. Kaç doktor araştırdım. Neyse ki verdiğim karar benim için en doğru karar olmuş. şimdi çok memnunum. ameliyat sonrası hiçbir sorun yaşamadım. Çok teşekkür ediyorum. 10-04-2015

TALİP ÇOLAK

çok memnunum.. 28-01-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.