Prof. Dr.

Uçar Asena

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gebelik, Ergenlik sorunları, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Destekli yuvalama (assisted hatching), Servikal kriyocerrahi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

488 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet düzensizliği

  Uc yada dort gun suren adet donemim uaklasik uc aydir iki gun surmekte.kan damla sekilde degil tamamen yapiskan sekilde ve sadece tuvalete gittigim zamanlarda geliyor gunde bir ped dolmuyor bile.acaba sorunum nedir?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Uçar Asena

  Prof. Dr. Uçar Asena

  Bir uzmana muayene olamanız ve gerekli tetkikleri yaptırmanız gerekir.

 • Kürtaj sonrası

  Merhaba doktor bey 1 hafta önce kürtaj oldum. kanamalarım vardı kan uyuşmazlığı olduğu için 6 haftalıkkken iğne yapıldı kanamam durdu kalp atışlarını duydum daha sonra kaybettik kürtajdan sora iğne 10 gün öne yağıldığı için tekrar vurulmadı sakıncası var mı tekrarlanmalı mıydı, doktorum taburcu olur... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Uçar Asena

  Prof. Dr. Uçar Asena

  Yeniden iğne yapılması gerekli dedğildi. bir süre fizeksel ve ruhsal olarak dinlenmenizde yarar var5-6 ay sonra gebe kalmanızda sakınca yok.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Uçar Asena tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.