Dr.

Turgay Çınar

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Manuel Terapi, Sülük Uygulaması, Akupunktur, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Prp tedavisi, Ozon Tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

67 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Turgay Çınar Kimdir?

Dr. Turgay ÇINAR, 1979 yılında İzmir’de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini 1995 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Yine 2001 yılında ICMART üye kuruluşlarından biri olan İnam Çin Tıbbı Merkezi'nde Akupunktur, Hirudoterapi ve Fitoterapi eğitimleri almış ve bu eğitimleri takiben T.C. Sağlık Bakanlığı Akupunktur Uygulama Yetki Belgesini almaya hak kazanmıştır. 2004 yılında Ege Üniversitesi İlaç Araştırma ve Geliştirme Merkezi (ARGE-FAR) Fitoterapi Günleri çalışmalarında yer almıştır. Yine aynı yıl T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Mezoterapi ve Medikal Estetik Uygulama Belgesi sahibi olmuştur.

Dr. Turgay ÇINAR, 2007 yılında Almanya Duisburg - Essen Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Hirudoterapi (Sülük Tedavisi) konusunda dünyanın önde gelen bilim adamlarından olan Prof. Dr. Andreas Michalsen ile birlikte çalışma şansı bulmuştur. Ayrıca bu sırada ek olarak Kolon Hidroterapi ve Medikal Ozon Tedavisi eğitimlerini tamamlayarak Türkiye’ye geri dönmüştür.

Dr. Turgay ÇINAR, kurucu ortaklarından olduğu Doğal Hayat Kliniği'nde Doğal Tıp Yöntemlerini kullanarak pratik hekimlik çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisi İngilizce ve Rusça konuşabilmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


  • Özel Doğal Hayat Polikliniği Ankara
    AdresKızılcaşar Mah. İncek Bulvarı No: 350  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  
  • Özel Doğal Hayat Polikliniği İstanbul
    AdresBulgurlu Mah. Haziran Sok. Libadiye Kavşağı No: 12 (Çamlıca altı – Alvarlızade camii yanı)  Üsküdar, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Turgay Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.