Prof. Dr.

Tayfun ÖZÇAKIR

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Manisa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hamilelik, Polikistik Over, Cinsel Terapi, İnfertilite ve tüp bebek, Gebelik muayenesi, Riskli gebelik takibi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 73 27
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Prof.Dr. Tayfun ÖZÇAKIR, 1968 yılında Antakya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeyapmış ve 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1998-2002 yılları arasında Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi (Kısırlık Araştırma ve Uygulama)’nde uzman doktor olarak görev yaptıktan sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi’ne geçmiş, 2003 yılında Yardımcı Doçent, 2005 yılında Doçent ünvanını almıştır. 2011 yılı itibarıyla Celal Bayar Üniversitesi’nde Profesör ünvanıyla çalışmalarını sürdüren Prof.Dr. Tayfun ÖZÇAKIR, 2012-2013 yılları arası Manisa Grand Medical Hospital’de Tüp Bebek Merkezinin kuruculuğunu ve bu birimin direktörlüğünü üstlenmiş, aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmıştır. Halen Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında profesör olarak görev yapmakta olup aynı zamanda Özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof.Dr. Tayfun ÖZÇAKIR, yerli ve yabancı bilimsel dergilerde yayınlanmış 50’den fazla makalesi ve çok sayıda bilimsel tebliği olan ve gerek yurt içi gerekse yurtdışında çeşitli bilimsel kongre ve toplantılara konuşmacı olarak davet edilmiş ve pek çok toplantıda oturum başkanlığı yapmıştır.

 

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • EGE ÜNIVERSITESI

Mezun Olduğu Okullar

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.06.1998)

Yabancı Diller

  • İngilizce
  • Almanca

Hobiler

  • Felsefe
  • Spor
  • Müzik

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 73 27

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.