Doç. Dr.

Tansel TÜRKOĞLU

Kalp Damar Cerrahisi - Kayseri

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı), Koroner Arter Tıkanıklığı, Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları, Sol ventriküler destek aygıtı (lvad), Mitral kapak tamiri, Anjiyografi... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  20 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Tansel TÜRKOĞLU Kimdir?

  Doç. Dr. Tansel TÜRKOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2004 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi, Mersin Özel Ortadoğu Hastanesi, Mersin Özel Doğuş Hastanesi ve Almaty Sema Hospital gibi birçok kurumda görev yapmış olan Doç. Dr. Tansel TÜRKOĞLU, mesleki çalışmalarına 2013 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

  Doç. Dr. Tansel TÜRKOĞLU, iyi derecede İngilizce ve Rusça bilmekte olup Türk Kalp Damar Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Odası üyesidir.

  Diploma aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR

  İletişim bilgileri


  • Acıbadem Kayseri Hastanesi
   AdresSeyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 1  Melikgazi, Kayseri  Haritayı gör  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Doç. Dr. Tansel TÜRKOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .