Dr.Öğr.Üyesi

Tamer Haliloğlu

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Orta Kulak İltihabı, Alerjiler, Sağırlık-Dilsizlik, Tonsillektomi, Laringoskopi, Kulak estetiği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

199 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Burun kemiğinde ağrı

  Hocam mrb 22 yaşındayım,malesef kemerli bir burnum var önden bakınca normal ama yandan kötü görüntü.bu görüntü beni sinir ediyo.nose up diye bisey aldım güya orjinaldi ama bir süre sonra bana zararlı geldi.sağlıkçıyım ve kendime kızdım niye aldım diye sonra.neyse hocam şikayetim şu sanki bi top gel... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Tamer Haliloğlu

  Dr.Öğr.Üyesi Tamer Haliloğlu

  Merhaba bana burnunuzun önden ve yandan resmini mail atın lütfen. tament@gmail.com

 • Dil altı damarları

  Teşekkürler cevabınız için

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Tamer Haliloğlu

  Dr.Öğr.Üyesi Tamer Haliloğlu

  Geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Tamer Haliloğlu Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Tamer Haliloğlu, Yunanistan’ın İskeçe kentine bağlı Kösehalli köyünde dünyaya geldi. 1970 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşti. İlkokul eğitimine İzmit Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda başladı, daha sonra Namık Kemal Orta Okulu’nu ve İzmit Lisesi’ni bitirdi.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1987 yılında mezun olan Haliloğlu, hemen sonrasında İ. Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıklar Ana Bilim Dalı’nda Profesör Doktor Behbut Cevanşir’in ekibinde ihtisasa başladı ve 1993 senesinde Kulak Burun Boğaz Hastalıklar ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı oldu.

16 yıl Alman Hastanesi Kulak Burun Boğaz Departmanı’nda, 8 yıl SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi’nde Başasistan olarak çalıştı ve eş zamanlı olarak İ. Ü. İstanbul Tıp Fakültesi KBB Ana Bilim Dalında üst ihtisas yaptı.

 

Fulya’daki muayenehanesinde hastalarını kabul eden Haliloğlu, 20 yılı aşan meslek hayatında bugüne kadar 20 binin üzerinde fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi ameliyatı, binin üzerinde baş-boyun cerrahisi, kanser ameliyatı ve kulak ameliyatı, çocuklarda ise sayısız bademcik, burun eti ve kulak tüpü ameliyatları gerçekleştirmiştir. Özel ilgi alanı fonksiyonel ve estetik burun cerrahisidir.

 

Aynı zamanda çocukluk hayali olan gökyüzü ve uçakların peşinden giderek 2011 yılında pilotluğa adım atmıştır. Aktif olarak uçmaya devam eden Haliloğlu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce verilen yetki kapsamında İstanbul’daki uçuş okullarında “İnsan Performansı ve Limitleri” dersi vermektedir.

 

Halen İstanbul Florence Nightengale Hastanesi Havacılık Tıp Merkezi’nde Flight Surgeon olarak görev almakta ve Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Odyoloji Bölümü’nde dersler vererek birikimini gençlere aktarmaktadır.

http://www.tamerhaliloglu.com

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Tamer Haliloğlu Muayenehanesi
  AdresHakkı Yeten C. Aşçıoğlu Plaza No: 17 K: 8 D: 18 Fulya  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (9)

9 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ECE SEZER

Merhaba, Öncelikle kötü bir estetik operasyon sonrası kapısını çaldığım bu mükemmel doktordan bahsetmek istiyorum. İlk ameliyatım çok özensizdi . 5 ay sonra revizyon ameliyatı için kapısını çaldım kendisinin . Ama şu an kendisi sayesinde mükemmel ve doğal bir burna sahibim. Üstelik çok rahat nefes alıyorum. Kendisi karşılaştığım en ilgili doktor. Aynaya her baktığımda iyi ki karşılaşmışız diyorum. Revizyon ameliyatı olmasına rağmen ilk ameliyatımdan daha ağrısız bir süreç atlatıp toparlandım. Kişisel görünümün yanında sağlığımı da önemsediğiniz, ameliyat sonrasındaki süreçte nasıl olduğumu önemseyip sorduğunuz için size ve ekibinize çok teşekkür ederim. 05-10-2018

Zeliha Baran

Tamer Bey 2 ay önce burun estetiği operasyonumu gerçekleştirdi. Hem çok doğal oldu, hem de nefes alma ve horlama sorunum ortadan kalktı. Tamer Hocama binlerce teşekkür! 23-02-2016

Tuana Öztürk

Tamer Bey işinde uzman bir doktor. Uzun zamandır olmaya korktuğun rinoplasti ameliyatım Tamer Bey sayesinde acısız, sızısız gerçekleşti. Üzerinden 5 ay geçti, sonuç çok doğal ve güzel :) 15-02-2016

ömer çelik

cana yakın bir doktor 30-07-2015

Melih Ak

Cana yakın doktorumuz sağolun var olun 06-07-2015

murat güner

Çok Memnunum 13-04-2015

ziyaretçi22 onur

cok memnunum 08-04-2015

taha salgın

mükemmell 23-03-2015

didem kaymak

.. 10-03-2015

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Tamer Haliloğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.