Op. Dr.

Tahir Zengin

Üroloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC, İdrar Yolu Tıkanıklığı, İdrar Yolu Taşı, Abdominal ultrasonografi, Vazektomi (Erkeklerde cerrahi doğum kontrolü), Erkeklerde cinsel isteksizlik... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

77 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sperm testi

  Hocam saygılar yaş:23 varikosel 2. kademe var gittiğim doktorlardan biri ameliyat ol biri olma diyor sonucum şöyle perhiz:3gün likefaksiyon süresi:20dk volüm 5ml ph 7.6 agglitunasyon: yok lökosit 1000000 ml eritrosit 1000000 ml nongerm hücresi 1000000 ml konsantrasyon: 21.000.000 molilite:%57 prgh... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Tahir Zengin

  Op. Dr. Tahir Zengin

  Tek spermiyogram sonucuna göre karar vermek hatalı olabilir. 3 ay sonra tekrar speriyogram yapılmalı. benzer sonuçlar çıkar ise bence ameliyata gerek yok. geçmiş olsun dileklerimizle.

 • Sarı sperm gelmesi

  Hocam ben 19 yaşındayım ve hiç mastürbasyon yapmamistim hep ruyalanma oluyordu ve ilk defa elle bosaldim daha önce de sariydi yine sapsarı jole gibi sperm geldi bunda bir sıkıntı var midir bide kasiklarimda bi gerilme ağrı oluyor.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Tahir Zengin

  Op. Dr. Tahir Zengin

  Spermin renji ve kıvamı sperm içeriği hakında bilgi vermez. ancak spermiyogram yapılarak anlaşılır. masturbasyon yapmanız bir sıkıntı oluşturmaz. geçmiş olsun dileklerimizle.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Tahir Zengin Kimdir?

Op. Dr. Tahir ZENGİN, 1968 yılında Burdur - Bucak’ta doğmuştur. Tıp eğitimini Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2001-2008 yılları arasında Kastamonu SSK Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak, 2008-2013 yılları arasında Özel Bilgi Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak

2013 yılında Özel Yüzüncüyıl Hastanesi’nde ve Özel Çankaya Doruk Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Op. Dr. Tahir ZENGİN, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Özel Çankaya Yaşam Hastanesi’nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • INÖNÜ ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Tahir Zengin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.