Uzm. Dr.

T. Tuncel Çaylı

Tıbbi Biyokimya - Kocaeli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tümör Belirteçleri (Tümör Markırları), Spermiyogram (Sperm Tahlili, Sperm Sayımı), Genel Tıbbi Biyokimya... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

7 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kan tahlili hakkında

  Hocam merhaba ben ilişkiden 35 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım sonucu 0.1 çıktı ama hocam sanki alınan kan az gibi geldi bana yani 5 cm lik sırıngann yarısı ancak dolmuştur acaba o sorun olur mu inanabilir miyim bu sonuca kan testi yanlış hesaplaması sık olunan bir sey midir?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. T. Tuncel Çaylı

  Uzm. Dr. T. Tuncel Çaylı

  Sn. berrak alper; yaptırdığınız test beta-hcg olmalıdır. şimdiki laboratuvar teknolojisinde çok az kanla analizler yapılabilmektedir. bu testte kullanılan kan miktarı ise sizden alınan kan miktarının üçte biri kadardır. yani sizden alınan kan rahatlıkla o test için yeterlidir. sağlıklı günler d... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. T. Tuncel Çaylı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.