Uzm. Dr.

Sümer GÖNÜL

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi -

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Denge Bozukluğu, Felç (İnme), Nöralterapi, Yenidoğan işitme taraması, Tüberkülin deri testi(tdt), Otizm görüntüleme ve tanısı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Benim kızım ateşsiz havale gecirdi yani bi anda bayıldı gibi birşey dişleri

  Benim kızım ateşsiz havale gecirdi yani bi anda bayıldı gibi birşey dişleri kitlendi dili geri gitmişdi gözleri acıkdı ögle durup dinlenip titriyordu ne nefes liyordu hemen en yakın hastane atık sadece havale dedi bu nasıl olur diye size danışdım 17,5 aylık bi anda oldu.hastane kadar ben müdale ett... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL

  Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL

  Pınar hanım, çocuğunuzun gelişimi ve nörolojik muayene bulguları normalse, eeg&#39sinde de çok belirgin bir bozukluk yoksa o zaman tedavi gerekmiyor tek ateşsiz havalede. ikinci bir nöbet olmadıkça tedavi düşünmeyiz. olmaz inşallah. geçmiş olsun.

 • Merhaba hocam, 6 aylık bir kızımn var ve çok hareketli. ama kızımın doğu

  merhaba hocam, 6 aylık bir kızımn var ve çok hareketli. ama kızımın doğumdan beri kafasının arka kısmında normalden fazla sıcaklık olduğunu düşünüyorum. beyinle ilgili problem olabilir mi? yoksa çok fazla hareketli çocuklarda bu tip sorunlar olur mu?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL

  Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL

  Zahide hanım,6ay çok hareketli olduğuna karar vermek için erken. vitamini düzenli verilmeyen çocuklarada baş terlemesi ve başın sıcak olduğu şikayetleri olabilyor. vitamini aksatmadan en az 1 yaşına kadar düzenli verin. beyinle ilgili problem düşünmedim. iyi günler.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Sümer GÖNÜL Kimdir?

Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL 1956 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1980 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde başlamış olduğu ihtisas eğitimini 1985 yılında tamamlayarak “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” unvanını almıştır.

Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL, Ankara'da bulunan Medicana International'de mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. SAMI ULUS KADIN DOGUM, ÇOCUK SAGLIGI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Zeynep F.

Epileptik nöbetler geçiren 5 yaşındaki oğlum için aramadığım yer çalmadığım kapı kalmamıştı. Kaç farklı doktora gittim sayısını bilmiyorum. En son gittiğim yerlerden biri aracılığıyla öğrendiğim ve anında ulaştığım Sümer hocam, bu illeti yok etti resmen. Ona ne kadar teşekkür etsem az... Bu alandaki nadir hocalardan. İlgisi ve yaklaşımıyla bizi çok mutlu etti. Her şey için çok sağolun. 31-07-2017

Fatma H.

4 sene önce çocuğumuzun epilepsi nöbetleri için başvurduğumuz ve çok çok memnun kaldığımız bir doktordu. Senelerdir ilaç kullanmamamıza rağmen hiç nöbet geçirmedi ve bu tamamen Sümer hocam sayesinde. Allah sizden razı olsun hocam size çok şey borçluyuz. 27-06-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Sümer GÖNÜL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.