Doç. Dr.

Şule YILDIRIM

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Uşak

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bebek Ve Çocuk Sağlığı, İnek Sütü Alerjisi, İdrar Kaçırma, Büyüme hormonu testi, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Çocukta gelişimi izleme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

68 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Konuşma gecikmesi

  Merhaba, 2. 5 yaşında oğlumuz var. akranlarına göre daha yavaş konuşmayı öğrendiğini düşünüyoruz. fiziksel bir sorunu yok. ama kontrol ettirmek istiyoruz. acaba tam olarak hangi bölüme gitmemiz gerekiyor. usakta yoksa en yakın nereye gidebiliriz? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Şule YILDIRIM

  Doç. Dr. Şule YILDIRIM

  Merhaba, >öncelikle bir çocuk hekimi muayenesi gerekir. eğer çocuk hekiminiz gerekli görürse sizi ilgili bölümlere yönlendirecektir.

 • Ldh yüksek

  Merhaba. 32 aylık oğlumda ensesinde misket büyüklüğünde ele gelen dışarıdan gözükmeyen bi şişlik vardı. doktoruma gittim kan tahlili ve ultrason istedi. yaptırdım gayet iyi sonuçlar dedi ama ldh değeri 517 çıkmış eve gelince araştırdım. endişelenmelimiyim ldh değeri kaç olmalı yardımcı olurmusunuz

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Şule YILDIRIM

  Doç. Dr. Şule YILDIRIM

  Geçmiş olsun. tek başına ldh yüksekliği diğer parametreler normalse problem olmayacaktır. küçük çocuklarda ldh normal değerleri daha yüksek aralıkta zaten. diğer kas enzimleri ck,ast değerleriniz bakılmamıssa onlara da baktırabilirsniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Doç. Dr. Şule YILDIRIM tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.