Op. Dr.

Şule Kadıoğlu Er

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı), Tiroid Ve Göz, Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Vitrektomi, Glokom muayenesi, Keratektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

18 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Soru : hocam saygilar sol gozumde katarak baslangici var diger gozde simdi

  Soru : hocam saygilar sol gozumde katarak baslangici var diger gozde simdi birsey yok -12 numaram var seker hastasiyim sekerim kontrol altinda hbac1 5.5 kataraktli gozumde kasinti oluyor doktor vısıne damlaverdı katarakta sakıncalı goz damlaları hangısı olabilir bana oneriniz yokmu gorme bozulmadikc... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şule Kadıoğlu Er

  Op. Dr. Şule Kadıoğlu Er

  Geçmiş olsun, yüksek miyopi ve diabetiniz nedeni ile gözlerinizin titizlikle takibi gerekir.görme düşükse operasyonla hem numaradan hem de katarakttan kurtulmuş olursunuz.operasyon özellik arzeder.hastenemizde tek göz 3000-4000 tl arasında kullanılan lense göre değişir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şule Kadıoğlu Er tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.