Uzm. Dr.

Suat Erkmen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ordu

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Pıhtılaşma Bozuklukları, Aort Yetmezliği, Sinüzit, Ergen hastalıkları, Aşı takvimi, Head-up tilt testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

32 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hangi mama

  Merhaba hocam 25 günlük kızım var sütüm yok mama veriyorum mecburen sma mama kullanıyorum ama kakasını biraz koyu ve hafif yeşil renk yapıyor dr götürdüm başka mama yazdı evolvia onu da geri kusuyor sizce ne yapmalıyım hangi mamayı önerirsiniz ??

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Suat Erkmen

  Uzm. Dr. Suat Erkmen

  Güvendiğiniz bir çocuk hekiminin teferruatlı muayenesi sonrası mama alsanız çok iyi olur. ama bence sütünüzün gelmesi için veya az geliyorsa artması için uğraş verin.

 • Kalca cikikli

  Hocam iyi geceler benim 2 bucuk aylik oglum var 1 ayinda kalça ultrasonu yapildi sonucuna doktor bakti cok iyi dedi ama 2 ayinda saglik ocagina goturdum sorun var dedi hocam sizce sorun varmi yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim alfa sag 56 beta 55 tip 1a 60 55 tip 1b 60 55 tip 2a 50 59... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Suat Erkmen

  Uzm. Dr. Suat Erkmen

  Çok basit bir muayenesi var. bence en yakınınızdaki bir çocuk hekimine müracaat edin.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Suat Erkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.