Uzm. Dr.

Soner Kurtgöz

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız-Boğaz-Yutak, Konka Büyümesi, Burun Ameliyatları, Bademcik ameliyatı, Yüze yağ enjeksiyonu, Nazal valv cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kulak tıkanıklığı

  Merhabalar kulaklarımda 2 gün tıkanıklık var.bu tıkanıklı burnumdan nefes alınca açılıyor.nefer verince tekrar tıkanıyor.ve bunlar olurken kulağımdan tık tık diye sesler geliyor.son günlerde çok fazla kulaklık taktım sorun bu yüzden olabilirmi.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Soner Kurtgöz

  Uzm. Dr. Soner Kurtgöz

  Tarif ettiğiniz tıkanıklık hissi orta kulakta bir basınç azalmasına bağlı gibi duruyor. genellikle burundan nefes almakta bir zorluk yaşayan hastalarda görülür. 4-5 gün dekonjestan dediğimiz burun spreyi kullanarak burunu tamamen açmakta fayda var. kulaklık kullanmakla ilişkili olduğunu düşünmüyorum... Cevabı gör

 • Bütün kaşıntısı

  Hayırlı geceler burnumda bir kaşıntı var 4 ,5 aydır hala geçmedi özellikle saçlarım önüme geldiğinde oluyor kaşıntı başlıyor ardıardına hapşırma be gözümde bir yaşarma oluyor sonra kesiliyor hergun hemen hemen tekrarlıyor hafif bir yanmada var alerji olabilir mi acaba ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Soner Kurtgöz

  Uzm. Dr. Soner Kurtgöz

  Tarif ettiğiniz yakınmalar allerjik rinit ile uyumlu. en kısa sürede bir kulak burun boğaz uzmanına muayene olup tedavi başlanması uygun olacaktır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Soner Kurtgöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.