Op. Dr.

Sıtkı Kuşkaya

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Diz bağı yaralanmaları, Menisküs alımı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

146 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Alerjik rinit, nazal polip ve diprospan

  Hocam merhaba benim alerjim varmış burun eti büyümesi ve bunun sonucunda burunda polip oluşmuş.. doktor bana diprospan iğnesi verdi birtane.. bu ilacı araştırdım lakin alerji harici herşeye faydası olan bir ilaca benziyor bu ilaç geçici bir çözümmüş doğru mu acaba.. benim tek çarem ameliyat olmak mı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sıtkı Kuşkaya

  Op. Dr. Sıtkı Kuşkaya

  Kbb uzmanı sorununuzu çözer. geçmiş olsun

 • Bel kayması ameliyatı

  Merhaba hocam annem 76 yaşında bel kayması nedeniyle ameliyat olması gerekiyor. yaşı itibari ile olabilir mi. birde bu ameliyatı ortopedi uzmanı olarak sizlerde yapıyor musunuz.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sıtkı Kuşkaya

  Op. Dr. Sıtkı Kuşkaya

  Geçmiş olsun . bel kayması hafif düzeyde ve stabil ise kanal içi basıya neden olmuyorsa ameliyat olması gerekmez. ortopedi uzmanları nöroşiruji uzmanları yapabilir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Sıtkı Kuşkaya Kimdir?

Op. Dr. Sıtkı KUŞKAYA, 1964 yılında doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.  İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

İstanbul - Üsküdar'da bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam eden Op. Dr. Sıtkı KUŞKAYA, protez cerahisi öncesi eklem değeneratif artriti tedavisinde eklem lavajı, eklem içi enjeksiyonu, diz ve kalça protezi cerrahisi, artroskopik cerrahi, omuz cerahisi, kaza ve travma cerrahisi konularıyla yoğun olarak ilgilenmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

İlgi Alanları

Diplomalar ve Sertifikalar

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Sıtkı KUŞKAYA Muayenehanesi
  AdresTunusbağı Cad. Uğur Apt. No: 3/1  Üsküdar, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (6)

5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Nes. Üns.

Mesleği yanısıra insan olarakta mükemmel ötesi 8 sene önce rahmetli annemi ameliyat etmiş ameliyat öncesi kan bulunamadığından bizzat kendi kanını verip ameliyata girmiştir vefatında bizzat eve gelerek taziyelerini bildirmiştir son nefesime kadar kendisine ve sevdiklerine duacıyım Allah’ta kendisini ve sevdiklerini sıkıntıya sokmasın şimdide benim rahatsızlıklarımla yakından ilgilenip başarılı bir biçimde tedavilerimi sonlandırmaktadır 🙏 21-11-2018

Nes. Üns.

Mesleği yanısıra insan olarakta mükemmel ötesi 8 sene önce rahmetli annemi ameliyat etmiş ameliyat öncesi kan bulunamadığından bizzat kendi kanını verip ameliyata girmiştir vefatında bizzat eve gelerek taziyelerini bildirmiştir son nefesime kadar kendisine ve sevdiklerine duacıyım Allah’ta kendisini ve sevdiklerini sıkıntıya sokmasın şimdide benim rahatsızlıklarımla yakından ilgilenip başarılı bir biçimde tedavilerimi sonlandırmaktadır 🙏 20-11-2018

mel. aka.

doktor bey'e 1 ay önce annemin omzu parçalı kırık olduğunda gittk. annem 68 yaşında..ve ameliyatsız iyi olabileceğini söyledi..dün kontrolümüz vardı gittik. annemin durumunu çok iyi buldu..egsersiz verdi..çoook ama çok memnun kaldık.mükemmel bir doktor..herkese tavsiye ediyorum..saygılarımla.. Meftun Akıncı 06-03-2018

NES. CEY.

SUPERSIN ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN 02-04-2016

Vah. Can.

Sayın hocam sizin sayenizde eşimin ayak parmaģını kurtardık.iyi ki varsınız saygı ve sevgilerimle.... 31-10-2015

him. dem.

Çok mükemmel bir doktor allah ondan razi olsun annemi kalça platin ameliyat hasta emine demirdağ 30-10-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sıtkı Kuşkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE

Yayınladığı Makaleler.