Uzm. Dr.

Sibel IŞIK DEVECİOĞLU

64 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Depresyon mu

  Hocam son 3 senedir hic mutlu değilim yaptgim hicbirseyden mutluluk duyamyorm. cabuk sklyorm ve sürekli kaçmak istyorm. kisaca boğuluyorum. çok düşünüyorm ve fazla takıyorum. hayattan bıkmış bir durumdayim ve insanlardan uzaklaşp kaçıyorum ne yapmalıyım ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sibel IŞIK DEVECİOĞLU

  Uzm. Dr. Sibel IŞIK DEVECİOĞLU

  Yaşamını değiştirmek istediklerini yapabilmek için nelerin engel olduğunu anlamak ve daha sağlıklı olmak için neler yapabilirsiniz anlamak lazım. bazen ilaç tedavisi gerekmektedir anlamak için bir psikiyatri uzmanı ile görüşmeniz iyi olur.

 • Panik atak

  Sayın hocam geçtiğimiz ekim ayında hayatımda ilk kez panik atak yaşadım sonrasında da hafif hafif belirtiler oldu o gün bugündür o şiddette panik atak yaşamadım gittiğim doktor cipralex ve xanax la başladı 3 aydır selektra 50 mg verdi gayet iyiydim her şey yolundaydı fakat hocam son 2 haftadır birde... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sibel IŞIK DEVECİOĞLU

  Uzm. Dr. Sibel IŞIK DEVECİOĞLU

  Geçmiş olsun. ilaç dozu belki yükseltilebilir. tam iyileşme olmadığı için panik atak yeniden olacak hissi oluyor. aynı zamanda da stres faktörlerinizi ortaya koyup onları azaltmaya ihtiyaç oluyor. belirsizlik ya da yaşam düzeninde bazı aksaklıklar iyileşmenizi etkiler.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hastalarının Yorumları (5)

Hasta Değerlendirmeleri

5 Yorum Ort. Puanı: 5
Nilcan Özkan
(5) 02.02.2018

Sibel Hanıma mide bulantılarımın ve korkularımın iyice arttığı,günlük yaşantımın bu durumdan çok fazla etkilendiği bir dönemde başvurdum. Yaptığı ilaç tedavisiyle sabahları huzurla uyanır hale geldim ve bulantılarımdan kurtuldum. Psikodrama çalışmalarına katılmamı önerdi ve bence en büyük değişim de burada başladı.Doğru yerlerde yaptığı tespitler ve çözüm önerileriyle bana emin ellerde olduğumu hissettirdi. Sadece ilaç odaklı olmayan tedavi yaklaşımı, gerekli gördüğü durumlarda sizi psikolog ve psikodramaya yönlendirmesi en iyi yönlerinden biri..

ahmet gökhan özer
(5) 27.01.2018

Sibel hanımı en çıkmazda olduğum günlerde ziyaret ettim.Bir yol arıyordum ve bana o yolu gösteren Sibel hanım oldu.Ne kadar teşekkür etsem azdır yaklaşık 4 senedir tanıyorum ve hala psikodrama seaslarına katılıyorum meğer ne kadar karmaşık bir dünya da yaşıyormuşuz ve bu karmaşa içinde yalnız olmadığımı hissettiren Sibel hanım oldun tekrar teşekkür ederim Sibel hanım

Gülşah Nazlı Çaloğlu
(5) 28.01.2018

Annemin uzun süredir süregelen ve düzelmez gibi gördüğümüz rahatsızlığını önermiş olduğu tedavi yöntemiyle atlatabildik, bunun için kendisine minnettarım. İşinde oldukça profesyonel, hastasına ve hasta yakınlarına karşı çok güzel yaklaşan bir doktor. Hasta yakını olarak benim için en önemli olan şey sorularıma cevap bulabilmemdir ve kendisi her gittiğimizde bizi büyük bir tatminle uğurladı bu bakımdan. Tekrar çok teşekkür ediyor ve herkese mutlaka öneriyorum.

Bahar Gül
(5) 28.05.2017

Tek kelime ile yaşam koçum.onun sayesinde birçok asamadigim şeyin üstesinden geldim.sizi seviyorum iyiki varsınız..💕💕💕💕

Umut Ak
(5) 28.09.2015

.

5 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


Yayınladığı Makaleler.