Op. Dr.

Şeyma DENLİ YALVAÇ

Tıp eğitimi Kocaeli Üniversitesinden, uzmanlık Cerrahpaşadan alınmıştır.

3 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Varis tedavisi

  Hocam merhaba sağ bacak ta ileri derecede varıs var 27 yaşında bayan bununla alakali nasıl yardımcı olabilirsiniz .nasıl randevu alabiliriz.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şeyma DENLİ YALVAÇ

  Op. Dr. Şeyma DENLİ YALVAÇ

  Merhaba geçmiş olsun. hastanın mutlaka poliklinikte görülmesi,muayene edilmesi ve varis etyopatolojisinin belirlenmesi gerekir. 182 yi arayarak poliklinten randevü alabilisiniz.

 • Mvp hafif my

  Sayın hocam, 6 yaşındaki kızımın mvp, hafif my sorunu için yazıyorum. geçen yıl, arada bir göğüs ağrısından şikayet ettiğinden çocuk kardiyolojisine götürdüm. eko ölçümleri normal çıktı ancak sonuç: 'my minimal, bir yıl sonra kontrol' şeklindeydi. ekg de çektirmiştik o da normal çıkmıştı. bu yıl (... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şeyma DENLİ YALVAÇ

  Op. Dr. Şeyma DENLİ YALVAÇ

  Çok geçmiş olsun diyorum. mitral valv prolapsusu (mvp) mitral kapağın iki yaprakçığından birinin veya her ikisinin normalden daha kalın, gevşek olması durumudur. bazı hastalarda ise kapağın düz durmasını sağlayan iplikçikler normalden uzun olabilir. bu nedenlerle mitral kapak, kalbin kasılması sıra... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.