Op. Dr.

Şerife Değirmencioğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kanlı İdrar (Hematüri), Çimen Alerjisi, Akalazya (Yutma Güçlüğü), Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Eksternal radyoterapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

17 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Katarin ile muscoflex kullanımı

  Merhaba, 2 gündür katarin kullnamaktayım. aynı zamanda boyun ve omuz ağrıları çekiyorum. acaba katarin kullandığım sürede muscoflex de kullansam bi sorun olurmu ve kullanabiliniyorsa sabah akşammı kullanmam gerekir. tşkler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şerife Değirmencioğlu

  Op. Dr. Şerife Değirmencioğlu

  Muscoflex le beraber kullanmanızda bir sakınca yok.sabah akşam kullanabilirsiniz.

 • Terleme

  Merhaba sayın hocam.benim sorum oğlum hakkında olacak.oğlum 18 yaşında. sürekli terlemeden şikayetçi.koltuk altındaki terlemeden oldukça rahatsız oluyor.ben niye bu kadar terliyorum diye psikolojisini bozacak.nasıl bir yol izlemeliyim.şimdiden teşekkür ederim.saygılarımla.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şerife Değirmencioğlu

  Op. Dr. Şerife Değirmencioğlu

  Bu çok terleme cogu zaman bu yas gurubunda gördüğümüz bir durumdur.ancak tabi bu konuda endişeleniyorsanız, kansızlık, tiroid hormonları, ekg gibi parametrelerini gözden geçirmek açısından bir doktora başvurabilirsiniz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şerife Değirmencioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.