Uzm. Dr.

Semih Güner

Tıbbi Biyokimya - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Balgam Kültürü, Kan Kültürü, Kan Tahlili... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kan tahlili hakkında

  Hocam merhaba ben gebelik testi yaptirdm sonuclarima baktm ama bir hastanede birim miu/ml ve sonuç 0,1 refererans 0-5 başka bir hastanede ise birim iu/l sonuç 0,842 ve referans 0-5 yazıyor bu sonuçların ikisi de negatif midir? bu birim değerlerinin bir önemi var mıdır?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Semih Güner

  Uzm. Dr. Semih Güner

  Miu/ml ile iu/l aynı. 0.842 olan sonuç çok yeni başlayan gebelik evresinde cıkabilir. ama bu kadar düşük bir sonuç ile gebelik var denemez. 2 gün sonra test tekrarı kesin bilgiyi verir.

 • Hocam ana testi sonucunda 1+kaba granüler+periferik+1granüler kromozom bağı

  Hocam ana testi sonucunda 1+kaba granüler+periferik+1granüler kromozom bağı yazıyo diğer testlerde alt 46 çıkmış hocam romatoit faktörün normali 20 olması gerekirken benimkiside 20 çıkmış egfr normali >60 olması gerekiyomuş bendede >60 yazıyo aynı herhalde hocam bu sonuçlar nedir açıklar mısınız öze... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Semih Güner

  Uzm. Dr. Semih Güner

  Ana testi tek bir hastalıga ozgu test degildir. bazı hastalıkların otoimmun kokenleri hakkında bilgi edinmek icin yapılır. durumunuz ile ilgili en dogru bilgiyi ancak sizi muayene eden ve testi isteyen doktordan ogrenebilirsiniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Semih Güner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.