Uzm. Dr.

Şehnaz Barış

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çiçek Hastalığı, Vesikoureteral Reflü, Prematüre Doğum, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Ergen hastalıkları, Transözofageal ekokardiyografi (töe)... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  44 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Şehnaz Barış Kimdir?

  Uzm. Dr. Şehnaz BARIŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

  Ardahan Devlet Hastanesi ve Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan Uzm. Dr. Şehnaz BARIŞ, mesleki çalışmalarına İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi'nde devam etmektedir.

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

  İletişim bilgileri


  Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  Şey. Dem.

  Şehnaz hanımdan çok memnunum bebeğimi ilk ona götürdüm ve halende onunla devam ediyorum, kendi çocuğu gibi ilgileniyor, uyguladığı tedaviden de çok memnunum, güler yüzlü, samimi ve sıcacık bir insan. 17-10-2018

  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Dr. Şehnaz Barış tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİRME EKLE


  .