Uzm. Dr.

Sedat İrgil

Psikiyatri - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cinsel İşlev Bozukluğu, Aile Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Grup terapisi, Gottman çift terapisi, Depresyon anksiyete stres ölçeği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

123 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bize yol gösterin hocam

  Hocam iyi geceler ben eşimi hep mutsuz ettim 13 yıldır şimdi haliyle esim benden boşanmak istiyor 2 tane çocuğumuz var ben dedimki eşime son bir şans terapi ye gidelim son pismanlik fayda görmüyor ama yinede eşim beni ılımlı karsiladi ben onu sevdim ama içimde sevdim tabiki böyle olunca eşim benden... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sedat İrgil

  Uzm. Dr. Sedat İrgil

  Zor bir durum. ancak sürse de sürmese de bu aşama da profesyonel bir danışmanlık almak çok değerli. lütfen en yakın, ve bukonuda temel terapi\danışmanlık eğitimleri olduğunu bildiğiniz birine danışın. saygılarımla.

 • Sosyal fobi

  Kızım 16 yaşında.sosyal fobisi olduğunu düşünüyorum.çok çekingen.kendine güveni yok.özellikle samimi olmadığı kişilerle konuşurken kendisine soru sorulduğunda cevap vermekte zorluk çekiyor.kalabalık ortamlara girmekte zorlanıyor.insanların bakış açısına çok önem veriyor.benim hakkımda o bunu dermi?... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sedat İrgil

  Uzm. Dr. Sedat İrgil

  Çözümü çok kolay sorunlar bunlar. tanı netleşip, kişisel bir formülasyon yapılınca çok şey değişir. kimliğin oturduğu kritik zamanlar. acele edin. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Sedat İrgil Kimdir?

Sedat İrgil 1966 da İzmir’de doğdu. İlköğretimi İzmir’de okudu, Hürriyet Ortaokulu, İzmir Atatürk Lisesi sonrası Ege Üniversitesi, Tıp Fakültesine gitti. Mezuniyeti sonrası 1990-93 yılları arasında Nevşehir, İzmir, Edirne’de çalıştı. Bu dönemde hava kuvvetlerine girerek Hava ve Uzay Hekimi olarak Eskişehir, Ankara ve Kayseri’de çalıştı.

1995 yılında Psikiyatri İhtisasını kazandı ve Ankara GATA Psikiyatri Kliniğinde Uzmanlık Eğitimini tamamladı. Bu eğitimi süresince, 2 yıl Prof. Yıldırım Beyatlı Doğan ile “Grup Yönelimli Psikodinamik Terapiler”, 2 yıl Prof. Leyla Zileli ile “Psikoanalitik Terapiler” eğitimlerini aldı. 3 yıl süre ile GATA da ilk kez açılan Gero Psikiyatri Polikliniğinin sorumluluğunu yürüttü, mesleki gelişime katkıda bulunacak, Yeme Bozuklukları, Beyin Dinamiği Grubu Bilrot Bataryası Eğitimi, Hipnoz Eğitimi gibi eğitimler aldı. Üç yıl süreyle CETAD (cinsel terapi ve eğitim derneğinde) Teorik ve Süpervizyon ile hasta izleyerek “Cinsel Terapist” ünvanı aldı.

10 yıl Balıkesir Askeri Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev yapmıştır. Daha sonra Merzifon Asker Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak emekli olmuştur. Türk Psikiyatri Derneği Bursa Şubesi Balıkesir Temsilcisi olarak özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Psikiyatri Derneği görev grubu, Şizofreni ve Demans gruplarının üyesidir. Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesidir. 2013 yılında sosyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Psikomed Sağlık Eğitim Danışmanlık firmasının kurucusu Dr. Sedat İrgil, aynı zamanda Psikometrist.com adlı internet girişiminin de sahibidir. Dr. Sedat İrgil, halen Balıkesir'de kendi muayenehanesinde psikiyatri hizmeti vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


 • Psikomed Sağlık Eğitim Danışmanlık
  AdresPlevne Mah. Savaştepe Cad. Gülşah Apt. No:19 / 5 Altıeylül BALIKESİR  Merkez, Balıkesir  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Fat. Söz.

Çok kötü bir haldeydim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sedat Bey e gittim 7 ay gibi kısa bir sürede atlattım en büyük korkum hayvanlardi şu anda bir köpeğim var ve hayvanları inanılmaz seviyorum bu sadece bir örnek eski iyi günlerimdeki halimden daha iyi durumdayım şu an bir de şunu söyleyeyim ilaç kullanırken kilo aldım Sedat bey söylemişti sonra vereceğiz dedi hakikaten dediği gibi de oldu çok memnunum kendisine çok teşekkür ediyorum 23-08-2016

ahm. işb.

sahasında Türkiyede sayılı doktorlardan, yıllarca tedavi oldum çok memnunum. 08-01-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sedat İrgil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.