Prof. Dr.

Sedat DEMİR

Dahiliye - İç Hastalıkları - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Obezite, Guatr, Kalp Yetmezliği, Böbrek ultrasonu, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Perkütan karaciğer biyopsisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

34 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Slm ben filiz.yirmi bir yasındayım seker hastalıgı konusunda bilgi almak is

  Slm ben filiz.yirmi bir yasındayım seker hastalıgı konusunda bilgi almak istiorm.son bir kac ayda ani kilo aldm.seker hastalıgını sebep olabilir mi?belirtileri neler?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Sedat DEMİR

  Prof. Dr. Sedat DEMİR

  Selam, ani kilo kaybının bir çok nedeni olmakla birlikte şeker hastalığıda buna neden olabilir. iyi bir incelemeden geçmelisiniz.

 • Iiyi günler ben 28 yaşındayım 1yıla yakındır nefes almada güçlük ve sık sık

  Iiyi günler ben 28 yaşındayım 1yıla yakındır nefes almada güçlük ve sık sık derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum yani nefesim yetmiyor hep derin nefes alarak rahatlamak istiyorum 1 yıldır antdepresan kullanıyorum 1 ay iyiyim 1hafta iyiyim son 2 aydır çok iyiydim ama yine bir haftadır aynıyım sizce ne... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Sedat DEMİR

  Prof. Dr. Sedat DEMİR

  Anlattığınız durum psikolojik hava açlığına benziyor. yine de bir takım tetkikler yapmak gerekir. bir dahiliye uzmanına gitmenizi öneririm.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Sedat DEMİR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.