Uzm. Dr.

Sedat Akyüz

Üroloji - Diyarbakır

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gömük Penis, Varikosel, Rahim Sarkması (Uterosel), Abdominal ultrasonografi, Vazektomi (Erkeklerde cerrahi doğum kontrolü), Perkütan böbrek cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

21 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Mesane duvar kalınlığı

  Merhaba hocam ben 26 yaşında bayanım. 13.02.2013 tarihinde size soru sormuştum.ancak siz sonuç pek doğru gelmedi,tekrar yazıp şikayetlerimi belirtmemi istemiştiniz dolayısıylan aynen yazıyorum. tüm batin usg incelemeside:mesane hafif dolu iken duvar kalınlığı en kalın yerinden 8 mm olarak öl... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sedat Akyüz

  Uzm. Dr. Sedat Akyüz

  Idrar yaparken zorlanıyorsanız sistoskopinin yararı olacaktır. en azından bilinmeyen bişey varsa tanı konur. duvar kalınlığı bir sonuçtur. hastalığa sebep değildir. yani idrar yaparken zorlanma olduğundan sistit sistitten dolayıda duvar kalınlığı oluşur.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sedat Akyüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.