Op. Dr.

Sebahattin Taşkıran

Göz Hastalıkları - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis), Arpacık, Katarakt ameliyatı, Göz kapağı estetiği, Kornea transplantasyonu(keratoplasti)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

49 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tavuk karası

  Hocam merhaba..benim kardeşimde tavuk karası var ve görme açısıda çok dar..gece hiç göremediği gibi gündüzde çok iyi değil görmesi..küçük yaşlarda gözlükle gece ve gündüz çok rahat görebiliyordu,daha sonraları ortaya çıktı bu..yaklaşık 6-7 ay kadar akapunktur tedavisi gördü ve bu tedavi esnasında çe... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sebahattin Taşkıran

  Op. Dr. Sebahattin Taşkıran

 • Aşırı göz kırpma

  Hocam göz kapaklarını istemsiz olarak aşırı şekilde kırpıyorum. alerjiden dolayı olabilir diye tahmin ediyorum. botoks ile tedavisi mimkün olduğunu öğrendim fakat kalıcı değilmiş. nasıl bir tedavi uygulayabiliriz? şimdiden teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sebahattin Taşkıran

  Op. Dr. Sebahattin Taşkıran

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sebahattin Taşkıran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.