Uzm. Dr.

Şafak Kaya

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Diyarbakır

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Viral Enfeksiyonlar, Brusella (Mal Hastalığı, Malta Humması, Peynir Hastalığı), Kıl Kurdu (Oksiyür)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

11 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gebelik

  Mrb hocam iki defa 22 haftalik erken doğumum oldu şimdi 7 haftalik hamileyim doktorum antikardiyolipin testini yapmami istedi sonucu yorumlar misiniz? sonucum n.değer anti kardiyolipin igg (aca igg) <2 u/ml < 12 anti kardiyoli... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Şafak Kaya

  Uzm. Dr. Şafak Kaya

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun. bu konu benim uzmanlık alanımla ilgili olmadığından size bilgi vermemin sağlıklı olmayacağı düşüncesindeyim. bir kadın doğum uzmanına danışırsanız iyi olacak.

 • Hepatit

  İyi çalışmalar; 3 doz hepatit aşısı yaptırdıktan 1 ay sonra istenen tahlil sonucunu gönderiyorum..benim için yorumlayabilir misiniz? ne anlama geliyor.? anti hbs (mikropartikül immün assay-meia veya ben pozitif ( > 1000,00 ) teşekkür ederim..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Şafak Kaya

  Uzm. Dr. Şafak Kaya

  Merhaba. tahlil sonucunuz sizin hepatit b virüsüne karşı bağışıklık kazandığınızı yani koruyucu antikor yanıtı geliştiğini gösteriyor. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  AdresÜçkuyu Mah.  Kayapınar, Diyarbakır  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şafak Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.