Prof. Dr.

Sacide ERDEN

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Mide Hastalıkları, Hemoroidal Hastalıklar, Kolit, Endoskopi, Lenfaferez, Bt kolonoskopi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

7 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Sacide ERDEN Kimdir?

Prof. Dr. Sacide ERDEN, 1948 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1972 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1973-1977 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda yapmıştır.

Uzmanlığını aldıktan sonra SSK İstanbul Hastanesi Suni Böbrek Ünitesi’nde kuruluşunda görev almış olan Prof. Dr. Sacide ERDEN, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Hemodiyaliz Ünitesi’nde hemodiyaliz eğitimi almış, ardından da Ege Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda yan dal uzmanlık eğitimi de tamamlamıştır.

1980 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında Poliklinik sorumlusu ve öğretim üyesi olarak göreve başlamış olan Prof. Dr. Sacide ERDEN, 2006 yılında Doçent, 2013 yılında ise Profesör unvanını almıştır.

Prof. Dr. Sacide ERDEN, 2015 yılından beri Humanite Tıp Merkezi'nde başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


  • Özel Humanite Psikiyatri Ve Tıp Merkezi
    AdresEsentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sok. No: 25  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Sacide ERDEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.