Op. Dr.

Renda Cırcı

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ven Hastalıkları, Kalp Sıkışması, Kalbin Hızlı Atması, Korda ve papiler kas onarımı, Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi, Anjiyoplasti... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Damar şişmesi

  Iyi günler.benim annemin sağ bileğindeki damarı yere düşmesinden kaynaklı şişti ve bileği kızardı .bunu düzeltmek için ne yapabiliriz?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Renda Cırcı

  Op. Dr. Renda Cırcı

  İyi günler. öncelikle şişlik damar kaynaklı mı yoksa eklem/kemik kaynklı mı ayrımı yapılmalı. daha sonra tedavi seçenekleri tartışılabilir.

 • Ilaç kullanımı

  Dedem ali riza ulusoy 13 mayıs 2015 tarihinde ameliyat oldu raporda ilaç kullanımı günde 1 kez olan cordarone yi hasteneden çıkışından beri eczanenin bilgisiyle günde 2 kez kullanmış ilacın raporda bitmemiş görünüp alımayınca fark edildi ...günde 2 kez kullandığı ilacın bi sakıncası var mı bundan... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Renda Cırcı

  Op. Dr. Renda Cırcı

  Elif hanım, cordarone aksi doktorunuz tarafından bildirilmediği takdirde günde 2 kez kullanılan bir ilaçtır. içiniz rahat olsun. kontrol muayenesine kadar bu şekilde kullanabilir. bu süre içinde doktorunuza ulaşıp teyit almanızda fayda vardır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Renda Cırcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.