60 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Diyafram hernisi

  Merhaba ben 23 haftalik gebeyim ikizlerimdem birinde diagfram hernisi var hastaneniz bu konuda yeterli mi yardimci olabilirmisiniz

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Raziye ERGÜN

  Op. Dr. Raziye ERGÜN

  Merhaba tuba hanım, son 1 yıldır spesifik olarak pediatrik üroloji alanında çalışmakta olduğum için size direkt olarak yardımcı olamayacağım. ancak size pediatrik toraks cerrahisi ile ilgilenen bir çocuk cerrahisi hekimi ile gebelik sürecinizde görüşmenizi öneriyorum. iyi günler.

 • 7aylık kızım

  Selam hocam benim kızım 7 aylık. herhalde para yuttu ama emin değilim (5 kuruş) kimseyede bişey söyleyemedim emin olamadığım için yuttuğunu nasıl anlarım öneriniz ne eger yuttuysa bi zararı olurmu neyapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Raziye ERGÜN

  Op. Dr. Raziye ERGÜN

  Kızınızı hastaneye götürürseniz, yutulan para metal olduğu için röntgen veya herhangi bir metal detektörle saptanır. eğer yutulan küçük bir metal paraysa kakasıyla sorunsuz çıkması lazım. bezinde kakasını kontrol ederek takip edebilirsiniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

 • Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  AdresFevzi Çakmak Mah., Mimar Sinan Cd. No:41, Üst Kaynarca  Pendik 

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.